Prezydium NRA: Zachowanie prezesa Nawackiego to przejaw arogancji

10.02.2020, 12:31; Aktualizacja: 10.02.2020, 12:32
"Adwokatura polska wyraża solidarność oraz składa wyrazy uznania wszystkim sędziom, którzy mimo różnego rodzaju szykan niezłomnie stoją na straży godności zawodu sędziego, niezależności sądów i niezawisłości sędziów" - dodano w uchwale NRA.

"Adwokatura polska wyraża solidarność oraz składa wyrazy uznania wszystkim sędziom, którzy mimo różnego rodzaju szykan niezłomnie stoją na straży godności zawodu sędziego, niezależności sądów i niezawisłości sędziów" - dodano w uchwale NRA.źródło: PAP
autor zdjęcia: Tomasz Waszczuk

Ostentacyjne, publiczne zniszczenie przez prezesa Sądu Rejonowego w Olsztynie Macieja Nawackiego złożonego do protokołu wniosku ws. sędziego Pawła Juszczyszyna podczas zebrania sędziów tego sądu stanowi przejaw arogancji - oceniło w uchwale prezydium Naczelnej Rady Adwokackiej.

wróć do artykułu

Redakcja gazetaprawna.pl
Źródło:PAP
Polub Gazetaprawna.pl

Polecane

Reklama

Komentarze (5)

 • kama(2020-02-11 12:17) Zgłoś naruszenie 20

  A co powiedzą adwokaci na zachowanie - jakiś czas temu - poseł Pomaski, która na forum Sejmu, publicznie podarła uchwałę Sejmu w ważnej sprawie ? Krótką pamięć mają adwokaci. I jeszcze jeden przykład: podarcie przez p.Pelosi demokratki i przewodniczącej Kongresu Amerykańskiego sprawozdania Prezydenta Trumpa. Podarła, bo nie podoba jej się Trump.

  Odpowiedz
 • jul(2020-02-11 07:43) Zgłoś naruszenie 00

  a-nie mylić arogancji z chamstwem

  Odpowiedz
 • Wstyd i hańba(2020-02-10 15:20) Zgłoś naruszenie 113

  Złodziejska Reprywatyzacja , to jest dopiero arogancja części palestry i kasty - 40 tyś ludzi na "bruk" tylko w W-wie, a w całej Polsce ile ??? Ludzi ********** i upodlonych przez czyścicieli kamienic w centrum Europy, gdzie byli obrońcy praw człowieka UE i RPO??

  Odpowiedz
 • Zib(2020-02-10 14:23) Zgłoś naruszenie 139

  Zebranie sędziów.moze sobie wystawiać prywatne uchwały! Każdy normalny człowiek doskonale wie kim jest sędzia (pożal się Boże ) juszczyszyn. Ten pyszałek musi odpowiedzieć za tragedię ludzi, których sprawy osadził z wielką ich krzywdą. Żeby uciec od odpowiedzialności atakuje ID bo widzi, że będzie musiał za to beknąć. Reszta sędziów stających po jego stronie wie , że teraz nie będzie można bezkarnie wziąść "wzjatku" i wydac wyrok z kosmosu! No to protestują! To koniec bezkarności sędziów... juszczyszyn musi być usunięty z zawodu podobnie jak Tuleya, Żurek i im podobni. W połowie marca zostanie wybrany nowy I prezes SN a gersdorfina berlińska stanie się historią! Niech żyje wolna Polska!

  Odpowiedz
 • Jaki PAN ... taki KRAM(2020-02-10 13:34) Zgłoś naruszenie 514

  Patrzyłem na ten BEŁKOT ERYSTY, AROGANCJĘ i CHAMSTWO tego namaszczonego przez PIS-Bolszewików do KRS. Dopóty tak będą postępować, dopóki ULICA nie wywiezie Ich taczkami na ŚMIETNIK HISTORII, bo SMYCZ Guru PIS już nie stanowi przeszkody dla Nich.

  Odpowiedz

Twój komentarz

Zanim dodasz komentarz - zapoznaj się z zasadami komentowania artykułów.

Widzisz naruszenie regulaminu? Zgłoś je!

Galerie

Polecane