Rzecznik olsztyńskiego sądu: Należy się spodziewać, że uszanujemy decyzję izby dyscyplinarnej ws. Juszczyszyna

04.02.2020, 14:11; Aktualizacja: 04.02.2020, 14:43
Jak zaznaczył, do tego czasu nie podejmuje się żadnego komentarza. "Dostaniemy odpis uchwały Sądu Najwyższego, wówczas podejmiemy stosowane decyzje administracyjne. I należy się spodziewać, że ta uchwała zostanie wykonana i uszanujemy decyzję izby dyscyplinarnej" - dodał.

Jak zaznaczył, do tego czasu nie podejmuje się żadnego komentarza. "Dostaniemy odpis uchwały Sądu Najwyższego, wówczas podejmiemy stosowane decyzje administracyjne. I należy się spodziewać, że ta uchwała zostanie wykonana i uszanujemy decyzję izby dyscyplinarnej" - dodał.źródło: ShutterStock

 Nie znamy jeszcze oficjalnej decyzji Izby Dyscyplinarnej Sądu Najwyższego. Wiemy tylko z doniesień medialnych, że sędzia Paweł Juszczyszyn został zawieszony w swoich czynnościach - powiedział we wtorek rzecznik Sądu Okręgowego w Olsztynie Olgierd Dąbrowski-Żegalski.

wróć do artykułu

Redakcja gazetaprawna.pl
Źródło:PAP
Polub Gazetaprawna.pl

Polecane

Reklama

Komentarze (3)

 • ABC(2020-02-04 16:13) Zgłoś naruszenie 62

  No, ale jak?! Uszanują decyzję nie-sądu?!

  Odpowiedz
 • Zum(2020-02-04 16:48) Zgłoś naruszenie 25

  Na pohybel gersdorinowsko-berlinskiej kaście!

  Odpowiedz
 • Telly(2020-02-04 17:49) Zgłoś naruszenie 11

  Slabo, ze symbolem ma zostac akurat sedzia, ktory nie potrafi prawidlowo udzielic przybicia w prostej sprawie, ale nie zmienia to faktu, ze z takimi prezesikami trudno miec szacunek do sadu. Ktos taki mialby wydac wyrok w mojej sprawie? To zwykly urzednik z glowa w czyjejs #####.

  Odpowiedz

Twój komentarz

Zanim dodasz komentarz - zapoznaj się z zasadami komentowania artykułów.

Widzisz naruszenie regulaminu? Zgłoś je!

Galerie

Polecane