Jourova: Jestem zaniepokojona kampanią oszczerstw przeciwko sędziom

28.01.2020, 12:44; Aktualizacja: 28.01.2020, 13:14
Mam instrumenty, które mogą pomóc sędziom w państwach członkowskich pracować w warunkach, które szanują ich pracę - powiedziała Viera Jourova

Mam instrumenty, które mogą pomóc sędziom w państwach członkowskich pracować w warunkach, które szanują ich pracę - powiedziała Viera Jourovaźródło: PAP
autor zdjęcia: Wojciech Olkunik

Wiceszefowa Komisji Europejskiej Viera Jourova oświadczyła we wtorek w Warszawie, że "jest otwarta na dialog, ale jednocześnie jest zaniepokojona kampanią oszczerstw skierowaną przeciwko sędziom" w Polsce.
wróć do artykułu

Redakcja gazetaprawna.pl
Źródło:PAP
Polub Gazetaprawna.pl

Polecane

Reklama

Komentarze (15)

  • Znowu jej Bodnar naściemniał jak o Holokauście.(2020-01-28 13:19) Zgłoś naruszenie 2414

    A wspomniał Juszczyszyna itp.za jazdę ponad 100km/h w terenie zabud. zostaje przez kolesiów z Sądu Olsztyna uniewinniony, gdy inni Polacy tracą Prawo Jazdy ,punkty karne i mandat. Taki "sędzia" w podzięce później politycznie podważa innego sędziego. Zapomniał ?

    Pokaż odpowiedzi (3)Odpowiedz
  • art(2020-01-28 13:21) Zgłoś naruszenie 2416

    Bezkarność i buta sędziów porażają. Jazda po alkoholu, przemoc domowa, kradzieże. Wszystko bez jakichkolwiek konsekwencji.

    Pokaż odpowiedzi (2)Odpowiedz
  • StAAbrA (2020-01-28 13:22) Zgłoś naruszenie 1916

    Żeby nam tylko w depresją nie wpadła ... , z powodu cierpień POlskiej mafii łańcuchowej ... , bo od tego , to nawet jurnowość można utracić ...

    Odpowiedz
  • wkurzony zasadniczo(2020-01-28 13:29) Zgłoś naruszenie 1814

    Rozumiem że pani Jourowa przyjechała do przyjaciól żeby razem z nimi oszczekać sąsiadów? Bo pogląd ma ugruntowany , wiec przyjechała ze wsparciem!!!!

    Odpowiedz
  • WKS(2020-01-28 13:58) Zgłoś naruszenie 1420

    Pomyślcie ludzie co by było gdybyśmy nie należeli do UE. Sądy (wszystkie!) już dawno były by obsadzone „towarzyskimi odkryciami” pisowatych, a wyroki wydawał by jak nie Kanthak, to Warchoł... Cała nadzieja – póki co – jest w tym, że jeszcze należymy do Unii. Ale wstyd za to, że staliśmy się krajem specjalnej troski pozostaje...

    Pokaż odpowiedzi (1)Odpowiedz