Senatorowie rozmawiają o kandydaturach do KRS. Jest lista nazwisk

12.12.2019, 08:14; Aktualizacja: 12.12.2019, 08:15
Termin zgłaszania kandydatur mija w czwartek; marszałek Senatu ustalił termin na składania wniosków w sprawie wyboru senatorów do składu Krajowej Rady Sądownictwa od 25 listopada do 12 grudnia.

Termin zgłaszania kandydatur mija w czwartek; marszałek Senatu ustalił termin na składania wniosków w sprawie wyboru senatorów do składu Krajowej Rady Sądownictwa od 25 listopada do 12 grudnia.źródło: ShutterStock

Senatorowie opozycji rozmawiają o kandydaturach do KRS; wymieniane są nazwiska: Bogdana Zdrojewskiego (KO) i Krzysztofa Kwiatkowskiego (niezal.); z PiS kandydować ma Rafał Ambrozik. Podczas najbliższego się posiedzenia Senat ma wybrać dwóch przedstawicieli do Krajowej Rady Sądownictwa.

wróć do artykułu

Redakcja gazetaprawna.pl
Źródło:PAP
Polub Gazetaprawna.pl

Polecane

Reklama

Komentarze (3)

 • wiwat opozycja(2019-12-12 10:51) Zgłoś naruszenie 64

  Jeny. Pan Krzysztof Kwiatkowski, czylo osoba która ma zarzuty prokuratorskie za ustrawianie konkursów w niku będzie współdecydował o wyborze sędziów. Proponuje dodać jeszcze pp. Gawłowskiego, Najsztuba i Cimoszewicza. A w ramach ukulturalnienia KRSu pana Romana Polańskiego.

  Odpowiedz
 • Le-vy(2019-12-12 19:16) Zgłoś naruszenie 02

  I to się nazywa niezależność ???? , ale Ci wybrani przedtem i ostatnio przez PiS są już wybitnie uzależnieni ???- potwierdził by to zapewne SN i TSUE . Prawnicy sami się zagryzą (sędziowie zależni i niezależni), politycy będą się z tego śmiać a społeczeństwo zrobi reset.

  Odpowiedz
 • Bert(2019-12-13 21:36) Zgłoś naruszenie 30

  Powinni raczej poważnie porozmawiać miedzy sobą o dystrybucji paczek do zakładów karnych dla swoich "wybrańców narodu", jak już zgnilizna z wymiary sprawiedliwości zostanie zeskrobana.

  Odpowiedz

Twój komentarz

Zanim dodasz komentarz - zapoznaj się z zasadami komentowania artykułów.

Widzisz naruszenie regulaminu? Zgłoś je!

Galerie

Polecane