Rzecznik TSUE: Polska, Czechy i Węgry nie miały prawa odmówić relokacji uchodźców

31.10.2019, 12:00; Aktualizacja: 31.10.2019, 13:33
TSUE Europejski Trybunał Sprawiedliwości

TSUE Europejski Trybunał Sprawiedliwościźródło: ShutterStock

 Polska, Czechy i Węgry złamały prawo UE odmawiając przyjmowania uchodźców w ramach relokacji - taką opinię wydał w czwartek rzecznik generalny Trybunału Sprawiedliwości UE w Luksemburgu.

wróć do artykułu

Redakcja gazetaprawna.pl
Źródło:PAP
Polub Gazetaprawna.pl

Polecane

Reklama

Komentarze (9)

  • IP(2019-10-31 12:40) Zgłoś naruszenie 185

    do TSUE ..Francja ,Niemcy ,Anglia ,Hiszpania --nie miały prawa kolonizować te kraje co oznacza że śa Ich obywatelom jeszcze duzo winni odszkodwań.

    Odpowiedz
  • TSUE kłamie i łamie m/in prawo z Shengen(2019-10-31 13:09) Zgłoś naruszenie 184

    UE , głownie Niemcy złamały Układ z Schengen przyjmując bez żadnej kontroli i bez dokumentów w 90 % uciekinierów ekonomicznych. Wprowadzili w ten sposób wielu terrorystów mordujących Europejczyków i łamiąc wszelkie zasady bezpieczeństwa UE.

    Odpowiedz
  • IP(2019-10-31 12:42) Zgłoś naruszenie 125

    do TSUE --Francja ,Anglia ,Niemcy ,Hiszpania --nie miały prawa kolonizować tych Narodów co oznacza że są Im duzo winni odszkodowań.

    Odpowiedz
  • EWA(2019-10-31 12:58) Zgłoś naruszenie 124

    A Niemcy nie mieli prawa złamać prawa azylowego. Polska nie ma obowiązku "solidarnego" łamania prawa azylowego.

    Odpowiedz
  • cd1(2019-10-31 14:50) Zgłoś naruszenie 102

    Polska , Węgry i Czechy nie miały żadnych prawnych zobowiązań wobec Unii i TSU do uczestnictwa w handlu żywym towarem na wielką skalę- nie podpisały żadnego Traktatu zobowiązującego ich do tego. KOMISJA EUROPEJSKA I TSUE ŁAMIĄ PRAWO MIĘDZYNARODOWE I UNIJNE

    Odpowiedz
  • huhu(2019-10-31 16:35) Zgłoś naruszenie 91

    Kiedy wniosek Polski do TSUE na złamanie prawa przez Merkel ? Kogo rząd sie boi?

    Odpowiedz
  • Norbert(2019-10-31 18:06) Zgłoś naruszenie 81

    Czy jednoosobowa decyzja Frau Merkel - to "wiazacy akt unii ? Gdzie my zyjemy? eurokolchozie ? Na to wyglada !!!

    Odpowiedz
  • jot(2019-10-31 16:34) Zgłoś naruszenie 71

    Wywieźć tych eurobolszewików na 5 lat do łagru na Kołymę to moze wreszcie odechce im się eurokomuny.

    Odpowiedz
  • mark(2019-11-02 20:00) Zgłoś naruszenie 00

    Po pierwsze nie uchodźcy, tylko nielegalni emigranci. Po drugie, konstytucja dalej jest w tym kraju ponad unijnymi pseudoprawem. Po trzecie państwo ma obowiązek dbać o bezpieczeństwo własnych obywateli, a nie obcych. A unijne lewactwo, nie ma żadnej demokratycznej legitymacji, do narażania Europejczyków na ataki terrorystyczne.

    Odpowiedz