Nie pani Emilia, ale całe komando hejtu. Afera Piebiaka zatacza coraz szersze kręgi

autor: Małgorzata Kryszkiewicz, Tomasz Żółciak22.08.2019, 07:14; Aktualizacja: 22.08.2019, 09:54
Opozycja już domaga się głowy Zbigniewa Ziobry

Opozycja już domaga się głowy Zbigniewa Ziobryźródło: PAP
autor zdjęcia: Andrzej Grygiel

Afera Piebiaka może naruszyć kruchy układ sił w Zjednoczonej Prawicy.

wróć do artykułu

Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy INFOR Biznes. Kup licencję
Redakcja gazetaprawna.pl
Źródło:Dziennik Gazeta Prawna
Polub Gazetaprawna.pl

Polecane

Reklama

Komentarze (90)

  • dcvbnm,./(2019-10-10 11:53) Zgłoś naruszenie 00

    hejtowanie na nauczycieli na forach bylo w tym samym czasie i zero granic . PIS z nauczycieli zrobil niewolnikow pracujacych za miske ryzu po wyborach docisnie im bardziej srube.

    Odpowiedz
  • Loyx(2019-08-28 13:10) Zgłoś naruszenie 00

    Zorganizowana grupa przestępcza pod kierownictwem ludzi z Ministerstwa Sprawiedliwości i nosem Prokuratora Generalnego. Sprawa hejtu zaczęła się duzo wcześniej od tzw dezubekizacji, poprzez lekarzy, nauczycieli do sędziów. Tylko czy to jedna i ta sama grupa przestępcza?. A może istnieją jeszcze inne "grupy do zadań specjalnych"?

    Odpowiedz
  • Zenio(2019-08-23 21:47) Zgłoś naruszenie 03

    Reforma sądownictwa jednak się powiodła. Sądy zostały oczyszczone z nieudaczników i krętaczy. Pan Ziobro zabrał ich do ministerstwa.

    Odpowiedz
  • green (2019-08-23 13:11) Zgłoś naruszenie 32

    Doszlo do tego,ze PIS broni sedziow z "wyjatkowej kasty " WSTYD.

    Odpowiedz
  • drwiszon(2019-08-22 20:57) Zgłoś naruszenie 42

    A co tam panie u Neumanna? Kasa nadal się mnoży?

    Odpowiedz
  • farida2019(2019-08-22 18:46) Zgłoś naruszenie 40

    Zanika autorytet u Sędziów. Wstyd że , osoby będące na wysokich stanowiskach w Ministerstwie Sprawiedliwości dopuścili się tak ich czynów. Zamiast dawać dobry przykład i postępować zgodnie z prawem postanowili je łamać . Obraza Majestatu . Nawet niektórym Sędziom już nie można zaufać

    Odpowiedz
  • Otolaryngolog(2019-08-22 17:47) Zgłoś naruszenie 23

    A Jarek cicho siedzi, kolanko zdrowe bo chodzimy na spacerki, ale teraz uszka wysiadły.

    Pokaż odpowiedzi (2)Odpowiedz
  • PiSZdradziłIOszukałWyborcęDobrejZmianyKtóryWierzył(2019-08-22 17:30) Zgłoś naruszenie 22

    Tyle wyroków, tyle ludzkich tragedii. Mało media mówią o tym. Zobaczcie przeciętnego rzecznika prasowego sądu. Nie tak dawno pokazywali na TVN24. Dziennikarka się pyta: Dlaczego sąd tak orzekł? Na co rzecznik Bo tak uważał za stosowane. A ci zamiast czyścić kastę to stosują putinowskie standardy. Prosty pomysł. Dlaczego sędzia nie odpowiada za swoje delikty cywilnie? To samo prokuratorzy? Tak długo jak sędziowie i prokuratorzy nie odpowiadają za swoje decyzje tak długo nie będzie żadnej zmiany. Radcy prawni czy adwokaci muszą mieć ubezpieczenie OC. A sędziowie czy prokuratorzy to święte krowy. I w kierunku odpowiedzialności cywilnej za błędne decyzje musi iść reforma. Bez tego to będzie tylko deforma.

    Odpowiedz
  • black hole(2019-08-22 17:12) Zgłoś naruszenie 00

    Co z moim komentarzem..?Macie problemy...techniczne..?

    Odpowiedz
  • Andrzej(2019-08-22 16:19) Zgłoś naruszenie 22

    Nie można zostawić sprawieliwości w rękach hejterów, kłemców i krętaczy. Oddzielmy Ziobrę od wpływu na swoją sprawę.

    Odpowiedz
  • albin(2019-08-22 16:16) Zgłoś naruszenie 10

    Inspektor ale wtedy skończą się kolejki a zaczną się tworzyć mafijne układy pomocy i ochrony. Tak jak we Włoszech. Mafia nie wzięła się z tego że ludzie byli chciwi tylko z tego że Państwo było słabe i ludzie brali sprawy - również wymiaru sprawiedliwości w swoje ręce. Ludzie nie pójdą do sądu bo za drogo ale pan wacek i mietek wezmą 1/4 tej kasy i wymierzą sprawiedliwość...... pomyśl trochę

    Odpowiedz
  • ida(2019-08-22 15:33) Zgłoś naruszenie 24

    mówiąc KASTA to tą z Ministerstwa Sprawiedliwości ziobro miał na myśli?!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!Czasami słowa są prorocze

    Odpowiedz
  • prawix(2019-08-22 15:19) Zgłoś naruszenie 49

    Ziobro do dymisji! Natychmiast!

    Pokaż odpowiedzi (1)Odpowiedz
  • Zum(2019-08-22 15:12) Zgłoś naruszenie 124

    Cała afera nakręcona przez chłopaków zeWSI. Piebiak łyknął podstęp a wściekłe lewackie media w blokach startowych już na maxa piłują temat... Myślą ,że tą dętą aferą wygrają wybory... To się zdziwią....

    Odpowiedz
  • on 52(2019-08-22 14:58) Zgłoś naruszenie 2056

    Jeśli Schetyna, wyborcza i TVN myślą, że ludzie będą bronić kasty to życze powodzenia. Nikt normalny tej mafii w togach nie będzie bronił. Poza tym PIS musi wprowadzić ustawe, że za błędy kasty będzie mafia w togach odpowiadała swoim majątkiem. Znieść im też immunitety i niech zaczną płacić ZUS, koniec z emeryturami 20 tys. miesięcznie

    Odpowiedz
  • pawelxp(2019-08-22 14:30) Zgłoś naruszenie 57

    Ile głów ma sędzia Iwaniec? Co robi GP tym tekstem wobec sedziego Iwańca? Oczywiście GP ma dowody i zna to komando hejterow w Ministestwie, tak? Czy wszystkie materiały w GP powstaja w oparciu o sugestie rozmówców? Oczywiście GP zna sprawę na tyle, aby uznać ja za rozwojową? Czy GP nawiązała juz kontakt z pelnomocnikiem prawnym osób poszkodowanych w celu przekazania im dowodów na przestępstwo, o którym pisze autor tekstu? Dlaczego GP w swoim tekscie kłamie jakoby Zbigniew Ziobro będzie sędzia we własnej sprawie? Czy GP ma wiedze o przestępstwie popełninym przez Zbigniewa Ziobro? Jezeli tak , to staje sie współsprawcą jeżeli tego nie doniesie do prokuratury. Tak w ogole to podaje wam na tacy wasze niekonsekwencje, cvzyli domaganie sie od kogos tego, czego amemu sie nie sanuje.Pozwalam za ocenzurowanie mojego komentarza.

    Odpowiedz
  • realista(2019-08-22 14:15) Zgłoś naruszenie 53

    Należy dopuścić do upublicznienia wiadomości Falendy !!!! -zobaczycie co jeszcze usłyszycie o "dobrej zmianie" Blokują jego kontakty z prasa bo boja się jego wyjaśnień!!!!!

    Odpowiedz
  • Zofia(2019-08-22 12:11) Zgłoś naruszenie 2264

    Tytuł artykułu: "Nie pani Emilia, ale całe komando hejtu". Treść artykułu: "Może się okazać, że to nie były dwie, trzy osoby, tylko całe komando hejtu – sugeruje jeden z naszych rozmówców.". Szanowna Redakcjo, czy tak wygląda rzetelne dziennikarstwo?

    Pokaż odpowiedzi (6)Odpowiedz
  • usa(2019-08-22 12:00) Zgłoś naruszenie 5530

    Ta Emilia to żona sędziego. To jest najlepszy przykład jak ta kasta jest zepsuta. Hejtują i obrażają siebie nawzajem. Manipulacje, korupcja i politykierstwo wszechobecne. I to są niezawiśli sędziowie?.

    Pokaż odpowiedzi (3)Odpowiedz
  • Oszukany(2019-08-22 11:51) Zgłoś naruszenie 1009

    Tak się kończy obsadzanie stanowisk zerami moralnymi. Tak się kończy rządzenie oparte na kłamstwie, nie rozliczanych przekrętach, bezkarności i normalnym hamstwie. Dosyć. Rozliczyć i ukarać. Czas na śmietnik historii.

    Pokaż odpowiedzi (2)Odpowiedz