"Strefa wolna od LGBT". Czy prokuratura zajmie się naklejkami "Gazety Polskiej"?

autor: Maciej Suchorabski20.07.2019, 15:15; Aktualizacja: 20.07.2019, 15:22
Jakie kroki podejmie prokuratura?

Jakie kroki podejmie prokuratura?źródło: ShutterStock

"Strefa wolna od LGBT". Naklejkami o takiej treści redakcja  "Gazety Polskiej" podzieli się ze swoimi czytelnikami 24 lipca. Mają być one dołączane do każdego wydania tygodnika.

wróć do artykułu

Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy INFOR Biznes. Kup licencję
Redakcja gazetaprawna.pl
Źródło:gazetaprawna.pl
Polub Gazetaprawna.pl

Polecane

Reklama

Komentarze (46)

  • Anioł(2019-07-29 15:51) Zgłoś naruszenie 00

    Wolno członkom lgbt się ujawniać , to i wolno ich kontestatorom ujawniać swoją do nich niechęć ... - Po prostu demokracja !

    Odpowiedz
  • pw(2019-07-23 23:53) Zgłoś naruszenie 00

    LGBT to totalitarna ideologia, która godzi w rodzinę i w społeczeństwo, w interesie wielkiego kapitału międzynarodowego. Sprzeciw krzewieniu tej totalitarnej ideologii jest nakazem moralnym każdego uczciwego człowieka.

    Odpowiedz
  • Polak(2019-07-22 12:10) Zgłoś naruszenie 11

    Prokuratura ma bronić społeczeństwo przed świrami z LGBT, ruskimi  świrami

    Odpowiedz
  • megalomania zniszczy ten kraj(2019-07-22 10:24) Zgłoś naruszenie 10

    Kraj jakim jest Polska to przesiąknięte nienawiścią państwo patroidiotów, katofaszystów i nacjonalistów. BÓB, HUMUS, WŁOSZCZYZNA!

    Odpowiedz
  • John(2019-07-22 10:12) Zgłoś naruszenie 01

    Każdy ma prawo do swojego zdania, własnej opinii. Jeżeli się coś lub ktoś , komuś nie podoba to ma prawo do wyrażenia tego. Nawet jeżeli byłaby to wiązanka przekleństw, i ogólnie obraźliwych słów. Dopóki nikt nie nawołuje do popełniania przestępstwa ani nie używa siły , ma prawo mówić co mu się tylko podoba. A co do samej naklejki to nie widzę na niej nic nie zgodnego z prawem. I radzę ludziom z lgbt przestrzegać prawa i TOLEROWAĆ OSOBY o innych poglądach niż one, bo jak na razie co raz bardziej środowiska lgbt przypominają mi faszystów poprzez narzucanie większości swoich ,,dziwnych poglądów i ,,dziwnego podejścia do świata.

    Pokaż odpowiedzi (1)Odpowiedz
  • czytelnik(2019-07-22 09:20) Zgłoś naruszenie 01

    dziwne jacy wrażliwi ci z LCBT, już do prokuratyury, a jak rozklejali obrazki Matki Boskiej z ich tecza na tojtojach to wszystko było oky

    Odpowiedz
  • Brus(2019-07-22 07:39) Zgłoś naruszenie 63

    Polacy wytepia neomarksistowskie , antykulturowe ideologie typu lgbt. Homoseksualisci TAK, ideologia lgbt NIE!

    Odpowiedz
  • Tom(2019-07-21 20:22) Zgłoś naruszenie 11

    Przecież pamiętamy, że to tylko wolność i ekspresja artystyczna. Zatem dlaczego słychać nawoływanie LGBTQWERTY do ataku na artystów "wrażliwych inaczej" ?

    Odpowiedz
  • AIDS(2019-07-21 20:14) Zgłoś naruszenie 42

    A ja,HIV jestem happy

    Odpowiedz
  • Hahahs(2019-07-21 20:12) Zgłoś naruszenie 113

    Ja,ojciec i dziadek,jestem STREFĄ WOLNĄ OD IDEOLOGII WYNATURZEŃ..

    Odpowiedz
  • teria(2019-07-21 19:47) Zgłoś naruszenie 84

    poczytałam te "bzdety" - łagodnie je opisałam. Gdzie ja żyję? To koszmar światopoglądowy. Wg prawa każdy ma prawo żyć tak, aby nikomu nie szkodzić - i pedofilię w to wkręcać? Hańba. Totalne nieuctwo

    Odpowiedz
  • !!!!!!!!!(2019-07-21 19:23) Zgłoś naruszenie 155

    UWAGA,UWAGA..cała ta heca z homoniepewnymi to PROWOKACJA,zeby wrzeszczeć,ze w Polsce nie ma demokracji..

    Odpowiedz
  • Brrrrr(2019-07-21 15:50) Zgłoś naruszenie 202

    Nie dajcie się nabrać..te całe zbiegowiska cioć Marianów i wujków Hanek to prowokacje.

    Odpowiedz
  • ?(2019-07-21 15:38) Zgłoś naruszenie 837

    Cały ten szum o plakietki LGBT doskonale przykrywa przestępstwa dokonane na dzieciach i kobietach w kościele katolickim. Gazeta Polska to czyj organ jest - kto ją finansuje?

    Odpowiedz
  • Grana(2019-07-21 15:32) Zgłoś naruszenie 323

    Tylko dlaczego tak hałaśliwie podkreślają swoje ...hmmmm...zboczenie???Rozumiem ze mozna być jakimś innym,ale bieganie po ulicach z flagami nie wolno np.narodowcom..

    Odpowiedz
  • pp(2019-07-21 14:26) Zgłoś naruszenie 4010

    LGBT to jedyna grupa społeczna, ktora doprowadzić może każdy kraj do katastrofy demograficznej.

    Odpowiedz
  • babajaga(2019-07-21 14:05) Zgłoś naruszenie 5111

    skoro wolno być przeciw narodowcom to wolno i być przeciw LGBT. A co LGBT to jakas uprzywilejowana sekta co nie wolno na nia złego słowa powiedzieć? A gdzie demokracja? Chyba że ona jest wtedy kiedy wszyscy zgadzają się z LGBT a jak maja inne zdabnie to są konfliktowi i powinni podlegać leczeniu?

    Pokaż odpowiedzi (1)Odpowiedz
  • cropka(2019-07-21 10:32) Zgłoś naruszenie 5717

    Tęczowi hipokryci. Jak stworzyli naklejki obrażające uczucia religijne większości Polaków co było wprost niezgodne z konstytucją, to było git. Jak ktoś stworzył naklejkę o zatamowaniu chorej ideologii to juz bee. STOP promocji lgwc.

    Odpowiedz
  • #Daro (2019-07-21 09:05) Zgłoś naruszenie 407

    Kto chce ten kupi kto nie zgadza się nie kupi, w czym problem? Prawo do wolności wypowiedzi i krytyki jest niezbywalne.

    Odpowiedz
  • A czy nie mamy prawa?(2019-07-21 09:00) Zgłoś naruszenie 439

    Do stref wolnych od zarazy ?

    Odpowiedz