Będą zmiany w przepisach dot. komisji weryfikacyjnej. Projekt noweli wpłynął do Sejmu

30.11.2018, 12:44; Aktualizacja: 30.11.2018, 16:40
"Zgodnie z tym, co mówiliśmy w ostatnich dniach, w nowelizacji znajdzie się przepis, który da prezydentowi miasta możliwość odmowy zwrotu nieruchomości, jeśli jest ona zamieszkiwana przez lokatorów komunalnych" - poinformował Kaleta.

"Zgodnie z tym, co mówiliśmy w ostatnich dniach, w nowelizacji znajdzie się przepis, który da prezydentowi miasta możliwość odmowy zwrotu nieruchomości, jeśli jest ona zamieszkiwana przez lokatorów komunalnych" - poinformował Kaleta.źródło: ShutterStock
autor zdjęcia: Fot. Slawomir Kaminski Agencja Gazeta

Umożliwienie prezydentowi miasta odmowy zwrotu nieruchomości zamieszkiwanej przez lokatorów komunalnych przewiduje m.in. projekt nowelizacji ustawy dot. komisji weryfikacyjnej, który w piątek wpłynął do Sejmu - poinformował PAP wiceprzewodniczący komisji weryfikacyjnej Sebastian Kaleta.

wróć do artykułu

Redakcja gazetaprawna.pl
Źródło:PAP
Polub Gazetaprawna.pl

Polecane

Reklama

Komentarze (3)

 • ograbiony przez komunistów(2018-11-30 17:02) Zgłoś naruszenie 160

  To jest sprawiedliwość w rozumieniu PIS?????.Jednym zwrócą a drugim nie.Wszystkie nieruchomości,które zostały znacjonalizowane na podstawie dekretów Bieruta powinny podlegać zwrotowi ,oczywiście na udokumentowany wniosek właściciela lub spadkobierców.I takie wnioski powinna rozpatrywać komisja d/s reprywatyzacji,podobna jak przy zwrotach nieruchomości kościołom i innym związkom wyznaniowym.Jeżeli tego nie zrobią w ten sposób -to będzie dyskryminacja i wielka niesprawiedliwość- Panie Jaki.

  Odpowiedz
 • czekista-bis(2018-11-30 18:03) Zgłoś naruszenie 80

  Niech ta komisja jakiegoś tam Jakiego - sama się zweryfikuje, bo jest to mieszanina PPR-u, PiS-u i CZEK-i

  Odpowiedz
 • spisek pisku(2018-12-01 06:45) Zgłoś naruszenie 30

  Kiedy w stolicy bedzie wykup mieszkan komunalnych? Sztuczne zablokowanie wykupu to celowa pomoc miasta w przekretach typu reprywatyzacja. Ludzie z wykupionymi mieszkaniami nie moga zostac tak bezkarnie i bezprawnie wyrzuceni z mieszkan. Prawo ukladane jest dla potrzeb panujacych politykow i dlatego politolog 32letni je tworzy.

  Odpowiedz

Twój komentarz

Zanim dodasz komentarz - zapoznaj się z zasadami komentowania artykułów.

Widzisz naruszenie regulaminu? Zgłoś je!

Galerie

Polecane