Mucha: Przywrócenie sędziów SN przez samych siebie nie jest możliwe [WYWIAD]

autor: Małgorzata Kryszkiewicz, Grzegorz Osiecki30.10.2018, 08:00; Aktualizacja: 30.10.2018, 08:26
Dla głowy państwa natomiast kluczowe jest to, aby zachować rdzeń zmiany.

Dla głowy państwa natomiast kluczowe jest to, aby zachować rdzeń zmiany.źródło: ShutterStock

Możliwa jest zgoda na przywrócenie sędziów SN do orzekania – mówi DGP Paweł Mucha, wiceszef Kancelarii Prezydenta.

wróć do artykułu

Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy INFOR Biznes. Kup licencję
Redakcja gazetaprawna.pl
Źródło:Dziennik Gazeta Prawna
Polub Gazetaprawna.pl

Polecane

Reklama

Komentarze FB:

Komentarze (11)

  • lapka go(2018-10-30 08:33) Zgłoś naruszenie 2112

    miernoto sedziow do pracy przywrocil sad unijny i przestan pleść dyrdymały doucz się doczytaj a potem plec

    Pokaż odpowiedzi (2)Odpowiedz
  • lapka go(2018-10-30 08:36) Zgłoś naruszenie 1311

    sedziow do pracy przywrocil sad europejski mier---to jak bys nie wiedział może przed wydawaniem głupich komentarzy cos doczytasz albo mądrzejszego od siebie zapytasz i nie plec bzdur

    Odpowiedz
  • Mucha Tse tse (2018-10-30 12:37) Zgłoś naruszenie 137

    Ileż to już razy ta "WYSOKO UCZONA" w prawie PIS (nie mylić z Prawem UE) M.u.c.h.a. … p.i.e.p.r.z.y. trzy po trzy dla Ciemnego LUDU PIS … takie p.i.e.r.d.o.ł.y.

    Odpowiedz
  • jalib(2018-10-30 14:36) Zgłoś naruszenie 86

    Mucha wyraźnie odleciała. Blisko Adriana o to nie trudno.

    Pokaż odpowiedzi (1)Odpowiedz
  • Franek(2018-10-30 16:35) Zgłoś naruszenie 86

    Towarzysz Mucha tak pazerny na kasę że musiał być dalej radnym w sejmiku jako minister w kancelarii prezydenta i jeździć na syglale limuzyną SOPu do Szczecina. Niech pokaże z imienia i nazwiska którzy sędziowie SN odesłani w stan spoczynku nadawali się do dekomunizacji. Jak nie wie niech zapyta Piotrowicza

    Odpowiedz
  • Bert(2018-10-31 21:59) Zgłoś naruszenie 42

    w sądach potrzebna jest opcja "0". Widać, że to postkomuszne towarzystwo nie zna żadnego umiaru w burdach i bredniach. Dewastuje Polskę w stopniu porównywalnym z okupacją sowiecką

    Odpowiedz
  • stan47.emeryt(2018-11-02 08:24) Zgłoś naruszenie 30

    A czy ustawa niezgodna z Konstytucją jest obowiązująca?

    Odpowiedz
  • ewa(2018-11-04 08:44) Zgłoś naruszenie 00

    A co to sędziowie inni ludzie ? inne dla tej kasty prawo ? Przecież wiek emerytalny dla wszystkich jest 65 lat !! A oni sobie sami prawo piszą !! Uważam także, że dla mundurowych tez powinien wiek emerytalny być to 65 lat tak jak w innych cywilizowanych krajach a nie jak w demoludach

    Odpowiedz