MSZ: Postanowienie TSUE ma charakter prowizoryczny. Nie zapoznano się ze stanowiskiem Polski

19.10.2018, 17:40; Aktualizacja: 19.10.2018, 17:46
TSUE

TSUEźródło: ShutterStock

Postanowienie Trybunału Sprawiedliwości UE ma charakter prowizoryczny i zostało wydane bez zapoznania się ze stanowiskiem Polski - podkreśliło w piątkowym komunikacie MSZ.

wróć do artykułu

Redakcja gazetaprawna.pl
Źródło:PAP
Polub Gazetaprawna.pl

Polecane

Reklama

Komentarze (20)

  • yorry(2018-10-19 21:20) Zgłoś naruszenie 3420

    Brawo TSUE ! Z antyreformy Pana Jarosława zostaje pierze.

    Odpowiedz
  • Mecenas(2018-10-19 18:59) Zgłoś naruszenie 3135

    czy można skarżyć się do TSUE na tego sędziego, co ukradł 50,00 zł a SN go "uniewinnił" ?

    Pokaż odpowiedzi (1)Odpowiedz
  • wredna miernota(2018-10-19 19:32) Zgłoś naruszenie 2613

    Minister Czaputowicz dziś zdefiniował swą wypowiedzią, co znaczy stare polskie powiedzenie: "Robić dobrą minę, do złej gry!". Przy okazji zobrazował też też powiedzenia "Udawać Greka" i "odwracać kota ogonem".

    Odpowiedz
  • Bert(2018-10-19 19:31) Zgłoś naruszenie 2644

    TSUE i totalsi przelicytowali. Nic z tego nie będzie. Komunistyczne złogi nie wrócą do SN

    Pokaż odpowiedzi (2)Odpowiedz
  • Kpiarz (2018-10-19 18:11) Zgłoś naruszenie 2416

    TSUE wydał orzeczenie. A pytali prezesa czy może.?...... 😁

    Odpowiedz
  • lika(2018-10-20 07:38) Zgłoś naruszenie 2213

    Postanowienie TSUE to dokładnie "warunki brzegowe" przedstawione przez prof.Gersdorf,czyli nadzwyczajna kasta napisała TSUE czego oczekuje a promował to prof.Safjan.

    Pokaż odpowiedzi (1)Odpowiedz
  • JULA(2018-10-19 19:15) Zgłoś naruszenie 1635

    Kaczyński jest gorszy nawet od Piłsudskiego . Nadzieja w tym że TSUE nas z tego wyciągnie i znowu będzie rządziła pani Angela . Takie państwo !!!!! Dziadek z Wermachtu w grobie się przewraca .

    Pokaż odpowiedzi (3)Odpowiedz
  • realista(2018-10-19 21:18) Zgłoś naruszenie 1614

    Bert -mówiłem zamilcz miernoto...................

    Pokaż odpowiedzi (1)Odpowiedz
  • ula(2018-10-19 20:09) Zgłoś naruszenie 156

    Jak można być profesorem i takim prymitywem. Co się z ludźmi robi?

    Odpowiedz
  • prawnikus (2018-10-20 21:17) Zgłoś naruszenie 129

    Polska musi zignorować to postanowienie. Każda inna decyzja a w szczególności jego wykonywanie będzie tylko potwierdzeniem uzurpacji kompetencji przez to całe TSUE w obszarach pozatraktatowych .

    Pokaż odpowiedzi (2)Odpowiedz