Najprawdopodobniej jutro nowe nominacje do SN

autor: Małgorzta Kryszkiewicz09.10.2018, 11:05; Aktualizacja: 09.10.2018, 11:12
Jeżeli tak rzeczywiście się stanie będzie to oznaczało, że postanowienie Naczelnego Sądu Administracyjnego o zabezpieczeniu konkursu do SN nie odniosło skutku.

Jeżeli tak rzeczywiście się stanie będzie to oznaczało, że postanowienie Naczelnego Sądu Administracyjnego o zabezpieczeniu konkursu do SN nie odniosło skutku.źródło: ShutterStock

Jak wynika z nieoficjalnych informacji DGP najprawdopodobniej jutro prezydent nominuje kolejnych sędziów Sądu Najwyższego. Potwierdza to w rozmowie z DGP osoba, która od jutra ma być sędzia SN orzekającym w izbie kontroli nadzwyczajnej i spraw publicznych. Zastrzega jednak, że czeka jeszcze na oficjalne potwierdzenie daty uroczystości zaprzysiężenia.

wróć do artykułu

Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy INFOR Biznes. Kup licencję
Redakcja gazetaprawna.pl
Źródło:gazetaprawna.pl
Polub Gazetaprawna.pl

Polecane

Reklama

Komentarze (4)

 • Lucjan(2018-10-09 13:45) Zgłoś naruszenie 110

  I bardzi dobrze, ze Pan Prezydent nie ugial sie pod presja niektorych sedziow i czysci to bagno w SN.

  Pokaż odpowiedzi (1)Odpowiedz
 • nie jest dobrze(2018-10-09 17:29) Zgłoś naruszenie 60

  Nie. To nie jest dobrze. Prezydent nie zastosował się do postanowienia Sądu. Pokazał, że polityk może nie stosować się do sądowych orzeczeń. Po tym Prezydencie przyjdzie inny Prezydent, inny rząd.. Weźmy na ten przykład, że będzie to rząd lewacki. I na przykład zdecyduje, że adopcja dzieci przez małżeństwa homoseksualne jest legalna. I wtedy Sąd orzeknie: "Ale przecież mamy definicję małżeństwa w Konstytucji!". A ów Prezydent na to: Phi! Mój poprzednik pokazał już, że orzeczenia Sądów nie wiążą woli polityka!

  Odpowiedz
 • yorry (2018-10-09 22:26) Zgłoś naruszenie 10

  Z pewnością akty powołania zostaną wręczone nocą. Uprasza się nowo wybranych sędziów SN o zabranie ze sobą latarek.

  Odpowiedz

Twój komentarz

Zanim dodasz komentarz - zapoznaj się z zasadami komentowania artykułów.

Widzisz naruszenie regulaminu? Zgłoś je!

Galerie

Polecane