10 kandydatów na sędziów SN

28.09.2018, 17:56; Aktualizacja: 28.09.2018, 18:16
Uchwały KRS ws. powołania na stanowisko sędziów SN w Izbach: Cywilnej, Karnej oraz Kontroli Nadzwyczajnej i Spraw Publicznych trafiły już do Kancelarii Prezydenta.

Uchwały KRS ws. powołania na stanowisko sędziów SN w Izbach: Cywilnej, Karnej oraz Kontroli Nadzwyczajnej i Spraw Publicznych trafiły już do Kancelarii Prezydenta.źródło: Agencja Gazeta
autor zdjęcia: Fot. Slawomir Kaminski Agencja Gazeta

Do Krajowej Rady Sądownictwa do piątku wczesnym popołudniem wpłynęło 10 kandydatur na sędziów Sądu Najwyższego - poinformowało PAP Biuro KRS. Kandydatury zgłaszane są w związku z obwieszczeniem prezydenta Andrzeja Dudy opublikowanym 28 sierpnia.

wróć do artykułu

Redakcja gazetaprawna.pl
Źródło:PAP
Polub Gazetaprawna.pl

Polecane

Reklama

Komentarze (7)

  • Inspektor pracy(2018-09-28 19:04) Zgłoś naruszenie 158

    Nie ma czegoś takiego jak prawo,demokracja,niezawisłe sądy,uczciwe przestrzeganie przepisów,uczciwe przepisy.Przykładem niech będą wydarzenia wokoło Ustawy Pomostowej (czytaj POdmostowej) okradajacej z moca wsteczna zatrudnionych od najmłodszych lat w nawet najbardziej szkodliwych warunkach pracy juz po fakcie świadczenia tej pracy ( opary rtęci, izotopy promieniotwórcze -mawet 35szt naraz , pyłów i gazów wybuchowych oraz trujących , urządzeniami niebezpiecznych napięć i bardzo wysok temp oraz wysok cisnień,wysok hałasu itp..) zatrudnionych także za komuny w soboty i swięta w nagdgodzinach bez dni zamiennie wolnych na wszystkich zmianach. _Wszystkim tak spracowanym Mafie POlityczne ukradły wiek emerytalny 60 lat a potem dołozyly jeszcze k0olejne 2..Ludzie Ci mimo iz mieli na 2008r więcej niz 30 lat pracy w tych warunkach i wogole to nie otrzymały wskutek działania tej POUstawy prawo do tych emerytur tylko dlatego że na wstecznie wskazany rok 1998 nie mieli 25 lat pracy bo byli młodsi wiekiem choć otrzymali Ci co mieli tylko 15 lat w tych warunkach. ale starsi. Klepnął to TK Rzeplinskiego ku zadowoleniu POlitycznego zlodzieja Tuska. W Polsce nie ma prawa ,w Polsce są tylko fasady praworządności i sprawiedliwości. Przykładem niech bedzie tez fakt ze do SN jest przymus adwokacki przy bardzo wysokich stawkach adwokackich.

    Pokaż odpowiedzi (5)Odpowiedz
  • Ona to też przyznała(2018-09-29 08:17) Zgłoś naruszenie 155

    Małgorzata Gersdorf: --Każda władza chce mieć "swoje" sądy a czyje były te za PO

    Odpowiedz

Twój komentarz

Zanim dodasz komentarz - zapoznaj się z zasadami komentowania artykułów.

Widzisz naruszenie regulaminu? Zgłoś je!

Galerie

Polecane