Warszawska ORA odwołała Przewodniczącego Zespołu Wizytatorów. Kandyduje do SN

22.08.2018, 21:49; Aktualizacja: 22.08.2018, 22:13
Zdaniem ORA w Warszawie brak decyzji o odwołaniu adw. Sławomira Zdunka oznaczałoby to, że organy samorządu adwokackiego obojętnie przechodzą wobec legitymizowania przez swoich członków niekonstytucyjnych i krzywdzących obywateli zmian w sądownictwie.

Zdaniem ORA w Warszawie brak decyzji o odwołaniu adw. Sławomira Zdunka oznaczałoby to, że organy samorządu adwokackiego obojętnie przechodzą wobec legitymizowania przez swoich członków niekonstytucyjnych i krzywdzących obywateli zmian w sądownictwie.źródło: ShutterStock

Okręgowa Rada Adwokacka w Warszawie na zwyczajnym posiedzeniu podjęła uchwałę o odwołaniu ze stanowiska Przewodniczącego Zespołu Wizytatorów ORA w Warszawie adw. Sławomira Zdunka.

wróć do artykułu

Redakcja gazetaprawna.pl
Źródło:Informacja prasowa
Polub Gazetaprawna.pl

Polecane

Reklama

Komentarze (5)

 • Olek(2018-08-23 20:16) Zgłoś naruszenie 43

  Czy dziekan Okręgowej Rady Adwokackiej w Warszawie siedzi dalej w więzieniu za przekręty z prywatyzacją kamienic w Warszawie ? jeśli tak, to czy posiedzenia ORA w Warszawie odbywają się w więzieniu .... ?

  Odpowiedz
 • dziwna gra PIS-u(2018-08-23 05:14) Zgłoś naruszenie 98

  Te kłopoty są na własne życzenie PIS-u. Zamist uchwalić ustawę o doradcach prawnych i zrobić porządek z korporacjami, to się woleli przymilać korporacjom dając im nowe przywileje i całkowicie zapominająć o początkachy swojego sukcesu, który oparty był właśnie na odejściu od systemu korporacyjnego.

  Odpowiedz
 • Wciąż wierzę(2018-08-23 02:12) Zgłoś naruszenie 82

  Brawo! Białe jest białe, a czarne- czarne.

  Odpowiedz
 • whoopsie _daisy(2018-08-22 22:29) Zgłoś naruszenie 2213

  Zawsze znajdą się osobnicy (celowo napisałem osobnicy, aby nawiązać do świata zwierząt) chcący oportunistycznie wykorzystać nadarzającą się sytuację. Krytycy korporacji mają rację, iż środowisko powinno ulec oczyszczeniu, aby tacy marnej proweniencji osobnicy kierując się partykularnym interesem już więcej kandydować na jakiekolwiek posady nie mogli. Paradoksalnie to jest właśnie to wielkie zwycięstwo PiSu w postaci przezwyciężenia u swołoczy elementarnych odruchów przyzwoitości, aby zarobić troszkę więcej...aby mieć troszkę więcej władzy, gdzie owa władza i zaszczyty nigdy nie wpadłaby w ręce wymienionych właśnie z powodu ich skundlenia....

  Pokaż odpowiedzi (1)Odpowiedz

Twój komentarz

Zanim dodasz komentarz - zapoznaj się z zasadami komentowania artykułów.

Widzisz naruszenie regulaminu? Zgłoś je!

Galerie

Polecane