Rzecznik SN: Spodziewaliśmy się takiego oświadczenia KPRP. Postąpiliśmy zgodnie z prawem

02.08.2018, 20:35; Aktualizacja: 02.08.2018, 20:43
Sąd Najwyższy w Warszawie

Sąd Najwyższy w Warszawieźródło: ShutterStock

Spodziewaliśmy się takiego oświadczenia Kancelarii Prezydenta; uważamy, że postąpiliśmy zgodnie z prawem; wskazano szczegółowo przepisy prawne na podstawie których zapadła decyzja czwartkowa decyzja Sądu Najwyższego - podkreślił w czwartek rzecznik SN Michał Laskowski.

wróć do artykułu

Redakcja gazetaprawna.pl
Źródło:PAP
Polub Gazetaprawna.pl

Polecane

Reklama

Komentarze (16)

  • hahar(2018-08-03 09:11) Zgłoś naruszenie 58

    "Dyskryminacja ze względu na wiek! Czego to jeszcze cudowna kasta nie wymyśli! Muszę natychmiast zgłosić skargę, że sąd dyskryminuje moje dzieci poniżej 7 roku życia, bo nie mogą głosować, prowadzić samochodów, kupować alkoholu w sklepie, no normalnie same dyskryminacje wokoło. Te zakute pały myślą że jak użyją w jednym zdaniu słowo "dyskryminacja", "niezawisłość" albo "konstytucja", a najlepiej jak sobie te hasła wymalują na koszulkach, to mogą je sobie już zawłaszczyć na własność i opatentować, równocześnie wycierając tymi hasłami własne gęby i tyłki. Przynajmniej wylazło z nich w końcu to co w nich siedzi, nareszcie widzimy co to za ludzie."

    Pokaż odpowiedzi (1)Odpowiedz
  • s(2018-08-03 08:07) Zgłoś naruszenie 511

    Panowie SN podstawowa zasada, której nie znacie (słabo wykształceni?): Czy można być sędzią we własnej sprawie??? Macie się za bogów?

    Odpowiedz
  • ranger(2018-08-03 07:50) Zgłoś naruszenie 78

    Sąd najwyższy NIE MA TAKICH KOMPETENCJI żeby zawieszać jakiekolwiek ustawy. Każdy sędzia podlega ustawom i nie ma prawa ich kontestować na zasadzie nieposłuszeństwa obywatelskiego. Jak mu się to nie podoba, to może zrezygnować z bajecznych przywilejów tego zawodu i wykonywac inną pracę.

    Pokaż odpowiedzi (2)Odpowiedz
  • Radca. (2018-08-02 22:47) Zgłoś naruszenie 1310

    Zawieszam wobec siebie przepisy podatkowe.

    Pokaż odpowiedzi (1)Odpowiedz
  • Nufka(2018-08-02 22:05) Zgłoś naruszenie 2314

    Mecenas, Bert, kutach. Ile wam placi PiS za 1 wpis, bo tez chcialbym sie zapisac?

    Pokaż odpowiedzi (4)Odpowiedz
  • Bert(2018-08-02 21:52) Zgłoś naruszenie 1528

    SN, w swej komusznej wynaturzonej postaci sięga dna...

    Odpowiedz