statystyki

Lepszych książek w więzieniu nie dostaniecie

17.07.2018, 09:21; Aktualizacja: 17.07.2018, 10:23
książka

Gdzieniegdzie autorzy zbyt wiele miejsca poświęcają opisaniu samego przepisu, za to mniej praktycznemu wyjaśnieniu, co on tak naprawdę oznacza.źródło: Materiały Prasowe
autor zdjęcia: Ivan Kurmyshov

Teksty o odpowiedzialności karnej menedżerów należą do najczęściej poszukiwanych przez czytelników DGP. Słowo daję, porównywalne emocje wzbudzają tylko sprawy spółdzielni mieszkaniowych, wspólnot religijnych i – od pewnego czasu – RODO.

O książce: „Odpowiedzialność karna menedżerów. Przewodnik po prawie” Infor Biznes, Warszawa 2017

Złośliwi powiedzieliby, że czytają nas przestępcy w białych kołnierzykach. Ci bardziej świadomi wiedzą jednak, że kwestie związane z przestępczością korporacyjną są rozsiane po wielu różnych ustawach i mało który prawnik wie, gdzie czego szukać. Albo co gorsza – niektórzy dowiadują się, że coś jest zabronione, dopiero gdy do ich drzwi puka prokurator.

Nie mam więc najmniejszych wątpliwości, że książka pokazująca, za co białe kołnierzyki mogą trafić na ławę oskarżonych, co grozi i jak można się uwolnić od odpowiedzi, jest potrzebna.


Pozostało 67% tekstu

Prenumerata wydania cyfrowego

Dziennika Gazety Prawnej
9,80 zł
cena za dwa dostępy
na pierwszy miesiąc,
kolejny miesiąc tylko 79 zł
Oferta autoodnawialna
KUPUJĘ

Pojedyncze wydanie cyfrowe

Dziennika Gazety Prawnej
4,92 zł
Płać:
KUPUJĘ
Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy INFOR Biznes. Kup licencję

Polecane

Reklama

Twój komentarz

Zanim dodasz komentarz - zapoznaj się z zasadami komentowania artykułów.

Widzisz naruszenie regulaminu? Zgłoś je!

Galerie

Polecane