Wójcik: To KRS zdecyduje, czy brak zaświadczenia o stanie zdrowia sędziego Iwulskiego będzie można uzupełnić

10.07.2018, 12:33; Aktualizacja: 10.07.2018, 12:49
"Nie powoływałem się na jakiekolwiek przepisy w tym oświadczeniu, stanowiło to uzewnętrznienie na piśmie mojej woli" - dodał.

"Nie powoływałem się na jakiekolwiek przepisy w tym oświadczeniu, stanowiło to uzewnętrznienie na piśmie mojej woli" - dodał.źródło: ShutterStock

To będzie decyzja KRS, czy brak zaświadczenia o stanie zdrowia przy oświadczeniu sędziego Józefa Iwulskiego zostanie przyjęty, jako brak który można uzupełnić, czy nie. Jeśli nie, to ktoś inny będzie musiał wypełniać obowiązki I prezesa SN - stwierdził wiceszef MS Michał Wójcik

wróć do artykułu

Redakcja gazetaprawna.pl
Źródło:PAP
Polub Gazetaprawna.pl

Polecane

Reklama

Komentarze (4)

  • tomasz_kubik@toya.net.(2018-07-10 13:20) Zgłoś naruszenie 53

    Wójcik mówi o niekonstytucyjnej fikcji, jaką jest nieformalna grupa w projekcie P. i S. wobec konstytucyjnej Krajowej Rady Sądownictwa. Nieformalna grupa miałaby "decydować" o sędzim Sądu Najwyższego "na podstawie" niekonstytucyjnego projektu P. i S. wobec Sądu Najwyższego. Maniera, którą prezentuje Wójcik jest mniej więcej taka - w ramach proponowanego przez P. i S. bezprawia próbuje być skrzętny w interpretowaniu niekonstytucyjnych zapisów w "ustawach", według których P. i S. próbuje niszczyć konstytucyjny sens funkcjonowania infrastruktury prawnej w Polsce. Kto go zastąpi w funkcji wiceministra ?

    Pokaż odpowiedzi (2)Odpowiedz
  • przerwa śniadaniowa(2018-07-10 15:55) Zgłoś naruszenie 21

    Panie Wójcik, w waszej ustawie nie ma słowa o procedurze uzupełniania braków. Tak na gorąco przed mikrofonem to wymyślił czy przyszło po głębszym zastanowieniu?

    Odpowiedz

Twój komentarz

Zanim dodasz komentarz - zapoznaj się z zasadami komentowania artykułów.

Widzisz naruszenie regulaminu? Zgłoś je!

Galerie

Polecane