Strajk włoski policjantów: Pouczenie zamiast mandatu? Nie każdy je dostanie

autor: Bożena Wiktorowska05.07.2018, 07:34; Aktualizacja: 05.07.2018, 11:44
Zdaniem profesora Marka Chmaja związki zawodowe mają prawo do formy protestu zakładającej dawanie pouczeń zamiast mandatów

Zdaniem profesora Marka Chmaja związki zawodowe mają prawo do formy protestu zakładającej dawanie pouczeń zamiast mandatówźródło: ShutterStock

Policjanci ogłosili strajk włoski. Zamiast nakładać kary, mają tylko pouczać. KGP twierdzi, że będzie to złamaniem prawa. – To zastraszanie! – ripostują funkcjonariusze

wróć do artykułu

Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy INFOR Biznes. Kup licencję
Redakcja gazetaprawna.pl
Źródło:Dziennik Gazeta Prawna
Polub Gazetaprawna.pl

Polecane

Reklama

Komentarze (14)

  • gonic(2018-07-05 09:25) Zgłoś naruszenie 50

    sm---ec z wyzszego stolka straszy i to jest granatowa rzeczywistosc

    Odpowiedz
  • Marek K.(2018-07-05 10:21) Zgłoś naruszenie 50

    A święty obrazek będzie?

    Odpowiedz
  • Ziemowit(2018-07-05 10:32) Zgłoś naruszenie 54

    Brawo związkowcy !!! Mamy nadzieję, że nie odpuszczą również sprawy represji jakie spotykają emerytów policyjnych służących chociaż 1 dzień jeszcze w latach 80-tych. Obecny bilans to np. odnotowane 43 zgony w związku z represjami funkcjonariuszy, który nagle utracili emerytury mimo, że rzetelnie służyli i wypełnili swoje zobowiązania. Nie może tak być, że wystarczy nazwać państwo jakimś epitetem i w ramach odpowiedzialności zbiorowej przepadają słusznie uzyskane emerytury !!!

    Pokaż odpowiedzi (2)Odpowiedz
  • zaza(2018-07-05 10:42) Zgłoś naruszenie 37

    I jak się czujecie "kulsony" ???? Chyba wiecie teraz jak to jest być traktowanym jako "kulson".

    Odpowiedz
  • Krzysztof(2018-07-05 10:51) Zgłoś naruszenie 81

    Przynajmniej polubią was obywatele,jak przestaniecie wlepiać mandaty za byle co.

    Odpowiedz
  • emeryt(2018-07-05 16:03) Zgłoś naruszenie 55

    NIKT WAS NIE POPIERA OPRÓCZ WAS I WASZYCH RODZIN.BO JESTEŚCIE GORSI OD MILICJI .

    Pokaż odpowiedzi (2)Odpowiedz
  • Anna(2018-07-05 20:45) Zgłoś naruszenie 12

    O ilości nagłych zgonów wśród emerytów, którym z dnia na dzień zabrano większą część emerytury, pisała cała prasa, poza reżimową oczywiście.... Droga sądowa - fajnie, a wiadomo, ile trwają sprawy w sądach - czyli kolejna grupa nie dożyje.... A "komuszkami" to są dla obecnego reżimu wszyscy, którzy w PRL normalnie żyli i pracowali. Pomimo, że ich wódz, za PRLu zaliczył szkołę podstawową, średnią, studia i jeszcze doktorat - wszystko na koszt państwa, czyli na nasz koszt.... Ale jemu było wolno, tylko wszystkim innym nie!

    Odpowiedz
  • szal(2018-07-06 21:09) Zgłoś naruszenie 00

    mimo to za duże ryzyko pewnie patrolowac i tak bedą. Yanosika mozna odpalić, na pewno nie zaszkodzi

    Odpowiedz