ONZ upomina Polskę w sprawie "leczenia" gejów i lesbijek. Rząd musi się wytłumaczyć

30.03.2018, 19:18; Aktualizacja: 30.03.2018, 19:22
"Terapie" konwersyjne są w Polsce nadal stosowane.

"Terapie" konwersyjne są w Polsce nadal stosowane.źródło: ShutterStock

Czy Polska ma zamiar zakazać terapii konwersyjnych? – pytają polski rząd członkowie Komitetu Praw Osób z Niepełnosprawnością ONZ. Polskie władze przez lata nie robiły nic, aby ukrócić ten szkodliwy proceder. Teraz rząd PiS będzie musiał się tłumaczyć, dlaczego Polska tak długo była bierna i nie zrobiła nic, aby zakazać stosowania tej szkodliwej i zdyskredytowanej medycznie metody „leczenia” homoseksualności.

wróć do artykułu

Redakcja gazetaprawna.pl
Źródło:Informacja prasowa
Polub Gazetaprawna.pl

Polecane

Reklama

Komentarze (4)

 • Mecenas(2018-03-31 13:42) Zgłoś naruszenie 75

  zamiast żeby pochwalić, że Polska chce leczyć chorych....

  Odpowiedz
 • Agaton(2018-03-31 16:08) Zgłoś naruszenie 75

  TYpowy lewacki bełkot,zmusić przeciwnika by zaczął się tłumaczyć.W Polsce nigdy realnie nie prześladowano gayów,w przeciwieństwie do takich krajów jak USA czy Wielka Brytania.Czy ktoś dziś pamięta jak zaszczuto i zniszczono w Wielkiej Brytanii Alana Turinga?Albo naloty na kluby gayowskie w USA w latach 70 tych?

  Odpowiedz
 • karo(2018-03-31 21:32) Zgłoś naruszenie 33

  Czyli znowu Uńja z czerwonym ONZ wiedzą lepiej, co chce przeciętny Kowalski i po zakazaniu żarówek z żarnikiem (teraz sprzedawane jako "żarówki warsztatowe"), termometrów rtęciowych (do niedawna promując przy tym świetlówki tę rtęć zawierającą) i odkurzaczy o zbyt dużej mocy (teraz trzeba odkurzać badziewnym odkurzaczem dłużej, co na pewno jest bardziej ekologiczne), teraz zakaże niesłusznych ideologicznie terapii.

  Odpowiedz
 • Yui(2018-04-01 13:34) Zgłoś naruszenie 12

  Przeciętny Kowalski niech się od.... Li od reszty społeczeństwa. A może przeciętnemu Nowakowskiemu nie podoba się faszyzm i płacenie na cudze dzieci które wyskakują z łona menelowek

  Odpowiedz

Twój komentarz

Zanim dodasz komentarz - zapoznaj się z zasadami komentowania artykułów.

Widzisz naruszenie regulaminu? Zgłoś je!

Galerie

Polecane