Ziobro: I Prezes SN powinna zwołać posiedzenie KRS niezwłocznie

28.03.2018, 19:20; Aktualizacja: 28.03.2018, 19:48
Zbigniew Ziobro

Zbigniew Ziobroźródło: Newspix
autor zdjęcia: GRZEGORZ KRZYZEWSKIFOTONEWS

Biorąc pod uwagę realne potrzeby sądownictwa i wniosek, jaki został złożony przeze mnie jako ministra sprawiedliwości, I Prezes SN Małgorzata Gersdorf powinna zwołać posiedzenie KRS niezwłocznie, w ciągu tygodnia, najwyżej dwóch - podkreślił w środę szef MS Zbigniew Ziobro.

wróć do artykułu

Redakcja gazetaprawna.pl
Źródło:PAP
Polub Gazetaprawna.pl

Polecane

Reklama

Komentarze (14)

  • fisher(2018-03-28 19:59) Zgłoś naruszenie 4010

    zero - mieroto, tak samo niezwlocznie jak pisbolszewia opublikowala orzeczenia TK ??

    Pokaż odpowiedzi (1)Odpowiedz
  • Naczelnik(2018-03-28 20:23) Zgłoś naruszenie 3810

    Panie Ministrze. Żadna władza nie trwa wiecznie i sam też może Pan zostać poddany osądowi - i to nie historii, a sądów, które Pan "reformuje".

    Odpowiedz
  • xxxxxxxxxxxxxxxxxx(2018-03-28 19:56) Zgłoś naruszenie 3711

    Frustracja frustrata zera.

    Odpowiedz
  • Zenon(2018-03-28 20:09) Zgłoś naruszenie 3510

    Na kolana pisisynu i proś panią Gersdorf!!

    Odpowiedz
  • wredna miernota(2018-03-28 22:31) Zgłoś naruszenie 277

    Niby po co miałaby przykładać rękę do zwołania czegoś, co nawet niezbyt przypomina organ o nazwie Krajowa Rada Sądownictwa, opisany w Konstytucji. Skoro politycy stworzyli sobie nowotworową radę, w oderwaniu od prawa i znaczenia samej nazwy, to niech ją sobie sami zwołują.

    Odpowiedz
  • emeryt(2018-03-29 11:06) Zgłoś naruszenie 103

    Zero zawsze będzie zerem. Beata nie opublikowała orzeczeń TK choć miała ustawowy obowiązek. Prezydent nie przyjął ślubowania od wybranych prawidłowo sędziów TK , choć " miał konstytucyjny obowiązek " tak uczynić , a przyjął ślubowanie od sędziów dublerów . A ten nawiedzony prawnie mówi o niezwłoczności - kpina z prawai praworządności którą prezentuje!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

    Pokaż odpowiedzi (1)Odpowiedz
  • kuku(2018-03-29 09:18) Zgłoś naruszenie 94

    niezwlocznie czy u was w tej rzadzacej skorumpowanej gawiedzi cos znaczy niezwlocznie i nie straszcie a szczegolnie zero czego sie dotknie z-----li

    Odpowiedz
  • Bert(2018-03-28 20:48) Zgłoś naruszenie 824

    Mam dziwne przeświadczenie, że połowa sędziów z SN zostanie bez wynagrodzeń za pozostawanie w stanie spoczynku...

    Pokaż odpowiedzi (1)Odpowiedz
  • piszczyk(2018-03-29 13:00) Zgłoś naruszenie 63

    Wyroki Trybunału też należy niezwłocznie publikować, a nie po przeprowadzonym zamachu. Trochę bolszewickie myślenie panie ziobro, Bolszewików tak nazwano, bo też głosowali w nocy, kiedy reszta już wyszła - wtedy byli w większości...

    Odpowiedz
  • Mecenas(2018-03-29 03:25) Zgłoś naruszenie 525

    Gersdorf - nie nasz dzieci, nie nasz obowiązków. Czas odbyć aplikacje prawnicze. Może się czegoś nauczysz...

    Odpowiedz
  • alex(2018-03-29 00:13) Zgłoś naruszenie 527

    Pani Gersdorf naraża się nie tylko na odpowiedzialność dyscyplinarną, ale także karną z art. 231 Kodeksu karnego. Czy jest tego świadoma??? Bo tutaj bezrefleksyjność nie pomoże.

    Odpowiedz