PiS wskazał kandydatów do KRS

01.03.2018, 10:57; Aktualizacja: 01.03.2018, 11:33
Beata Mazurek

Beata Mazurekźródło: Agencja Gazeta
autor zdjęcia: Fot. Slawomir Kaminski Agencja Gazeta

Dariusz Drajewicz, Jarosław Dudzicz, Teresa Kurcyusz-Furmanik, Ewa Łąpińska, Leszek Mazur, Maciej Nawacki, Dagmara Pawelczyk-Woicka, Rafał Puchalski i Paweł K. Styrna - to kandydaci wskazani przez klub PiS do Krajowej Rady Sądownictwa - poinformowała na Twitterze rzecznik PiS Beata Mazurek.

wróć do artykułu

Redakcja gazetaprawna.pl
Źródło:PAP
Polub Gazetaprawna.pl

Polecane

Reklama

Komentarze (15)

  • Jan(2018-03-01 12:35) Zgłoś naruszenie 264

    Samo przyporządkowywanie sędziów do konkretnych partii politycznych, że to nasi, a to wasi, jest niedorzeczne i zaprzecza ustrojowej pozycji sędziego

    Odpowiedz
  • Mecenas(2018-03-01 16:32) Zgłoś naruszenie 1921

    skończyły się czasy, gdy byli sekretarz PZPR zostawali sędziami..... --- przykład towarzysz z PZPR - "sędzia Trybunału Konstytucyjnego" Andrzej Rzepliński

    Odpowiedz
  • Kasia(2018-03-01 18:01) Zgłoś naruszenie 2015

    Dajmy szansę aby nowi członkowie KRS pokazali co chcą zrobić dla tej rady. Taka zmasowana akcja dyskredytująca i oczerniająca tych ludzi jest szokująca.

    Odpowiedz
  • Info(2018-03-01 18:03) Zgłoś naruszenie 122

    http://www.rp.pl/RZECZoPRAWIE/180229513-Maciej-Mitera---Debata-dotyczaca-niezaleznosci-polskich-sedziow.html

    Odpowiedz
  • do ... Kasia (2018-03-01 21:21) Zgłoś naruszenie 314

    Pisze Pani ... "Dajmy szanse , aby nowi członkowie KRS pokazali co chcą zrobić dla tej rady" . Z przykrością trzeba powiedzieć że na bazie takiego rozumienia KRS rodzi się pytanie ... "dlaczego Niektórzy Ludzie są ... tak TĘPI ... jak TĘPE NOŻE".

    Pokaż odpowiedzi (1)Odpowiedz
  • adwokat(2018-03-01 22:00) Zgłoś naruszenie 93

    Zgłoś naruszenie 00 Zmieńcie prawo aby sprawy nie ciągneły się latam.Odwołanie od odwołania .Parodia w wymiaru sprawiedliwości.Nie dziwię się że sądy mają dużo pracy jeżeli ta sama sprawa wraca po 20 razy, sprytny adwokat potrafi się odwoływać w nieskończoność .Panie Ziobro ... zrób Pan z tym porządek. Odpowiedz

    Pokaż odpowiedzi (1)Odpowiedz
  • Akie (2018-03-01 22:44) Zgłoś naruszenie 13

    Ojkofobia

    Odpowiedz
  • Kot(2018-03-02 00:07) Zgłoś naruszenie 158

    Opozycja mogła zgłaszać sędziów według swojego uznania ale wolała bojkotować procedurę więc już niech teraz nic nie komentują. Są śmieszni!!!

    Pokaż odpowiedzi (2)Odpowiedz
  • yorry(2018-03-02 09:25) Zgłoś naruszenie 133

    Pani Kasiu! Proszę się nie przejmować wpisem tego gościa, który jest zwolennikiem feudalizacji wymiaru sprawiedliwości i żeby było tak jak było. Poziom jego irytacji jest zrozumiały, gdy on jak lub jego kolesie tracą przywileje.

    Odpowiedz
  • realista(2018-03-02 10:36) Zgłoś naruszenie 00

    Raczej ksenofobia.

    Odpowiedz
  • Gość (2018-03-02 10:56) Zgłoś naruszenie 52

    Proszę poczytać sobie dzisiejsze wezwanie niby "demokratycznego" stowarzyszenia sędziów Iustitia o wykluczeniu 7 jej członków którzy zgodzili się kandydować do KRS. Ktoś kto ma inne zdanie jest wykluczamy. Skandal i obciach!!!! Kierownictwo Iustiti WSTYDZCIE się bo stosujecie bolszewickie metody.

    Odpowiedz