RPO: przepisy dotyczące zbiórek publicznych muszą być znowelizowane

11.01.2009, 19:24; Aktualizacja: 11.01.2009, 19:29

Przepisy dotyczące zbiórek publicznych muszą zostać znowelizowane - napisał rzecznik praw obywatelskich Janusz Kochanowski w liście do ministra Spraw Wewnętrznych i Administracji Grzegorza Schetyny.

wróć do artykułu

Redakcja gazetaprawna.pl
Źródło:PAP
Polub Gazetaprawna.pl

Polecane

Reklama

Komentarze (7)

  • Małgośka42(2009-01-12 07:31) Zgłoś naruszenie 00

    Kochani Jemu nie chodzi o Fundację WOŚP Owsiaka ale o tatusia Rydzyka przecież ten drań nie dostał Pozwolenia na zbiórkę niby na badania Geotermalne i już jego Sługus działa a niby RPO powinno być Apolityczne .

    Odpowiedz
  • polka(2009-01-12 01:38) Zgłoś naruszenie 00

    dziadku kochanowski nic pan nie zrobił przez tyle lat dla Polski, ludzi ani dzieci i teraz jeszcze chce pan pokazywać się w mediach itd. ?! niech pan się nie ośmiesza ! nic tu po panu ! pan nie potrafi nawet kłamać !!!
    niech pan idzie lepiej na emeryturę i życzę panu aby nikt pana już nie oglądał ponieważ Polsce potrzebni są uczciwi i prawi ludzie a nie gracze !!!
    całe swoje życie pan przegrał i interesowała pana tylko własna kieszeń !!!

    Odpowiedz
  • Narodowiec..Pisze(2009-01-12 06:22) Zgłoś naruszenie 00

    Nie rozumie?,, czyżby tą nowelizacją chcieli usadzić J Owsiaka i Luks Veritatis...

    Odpowiedz
  • x(2009-01-12 09:08) Zgłoś naruszenie 00

    Mówi bo cos mówic musi za to liczy kase.

    Odpowiedz
  • Małgośka42(2009-01-12 07:33) Zgłoś naruszenie 00

    No proszę i Tu Pojawił się CENZOR ot wróciły stare lata i kto pisze i mówi o Demokracji i Wolności słowa Gazeta Prawna znów zawodzi .

    Odpowiedz
  • Mars(2009-04-04 01:12) Zgłoś naruszenie 00

    "Czerwona"Małgosiu taka ty naiwniutka,głupiutka czy też do cna oszołomiona tym PO pijarem?Tą Ustawę chcą tak sklecić żeby nią usadzić nie tego "dobroczynnnego"milicyjnego synalka Owsiaka bo to jest jego (i ich) sposób na życie.Ustawa ta ma na celu ZNISZCZENIE ojca Rydzyka i jego wspaniałego i jak zawsze patriotycznego Zakonu.tak jak zniszczyli równie mądrego,patriotycznego i uczciwego przedsiębiorcę Kluskę i wielu wielu innych a to z tego powodu że to są ludzie inni , nie z tej ich czerwono-libertyńskiej bajki.I ci niezwykle "tolerancyjni" ludzie gotowi są - tak jak Stalin w walce o pokój-nawet zabić tych którzy nie są z nimi !!!,tych którzy nie sa z tej ICH bajki.

    Odpowiedz
  • Mars(2009-04-04 01:19) Zgłoś naruszenie 00

    Mam oczywiście na myśli tą w podpisaną Małgośkę rocznik 42

    Odpowiedz