Rodzice muszą poświęcać się dla dziecka

autor: Natalia Ryńska06.06.2017, 07:00
rodzice-dziecko-kłótnia

Sąd po przeanalizowaniu dowodów uznał, że ojciec „jedynie deklaruje uczucie miłości i chęć spotkań z córką, a w rzeczywistości nie dąży do osobistego kontaktu, który ma miejsce 1 – 2 razy w roku”źródło: ShutterStock

Stosunki rodzinne mają charakter szczególny. Dobro potomstwa wymaga maksymalnej staranności opiekunów, na których spoczywa obowiązek zarówno fizycznego jak i duchowego wychowania.

wróć do artykułu

Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy INFOR Biznes. Kup licencję
Redakcja gazetaprawna.pl
Źródło:gazetaprawna.pl
Polub Gazetaprawna.pl

Polecane

Reklama

Komentarze (2)

  • Arek(2017-06-06 18:27) Zgłoś naruszenie 31

    Prawo a życie,ludzka rasa od wieków popadała w złudzenie,że dobro,moralność,uczciwość,itp można wymusić dekretami,paragrafami,wyrokami.Takie artykuły co najwyżej mogą wywołać uśmiech politowania.

    Odpowiedz
  • od zawsze(2017-09-18 19:42) Zgłoś naruszenie 10

    Najgorsze jest to , że taki rodzic nie ma zainteresowania , litości nad swoim dzieckiem, żądnej chęci okazania dziecku miłości , troski i poświęcenia , empatii i zrozumienia dla własnego dziecka.Taki bezduszny rodzic powinien pomyśleć , jak bardzo krzywdzi własne dziecko , co ono biedne czuje po odrzuceniu przez takiego bezlitosnego rodzica.

    Odpowiedz

Twój komentarz

Zanim dodasz komentarz - zapoznaj się z zasadami komentowania artykułów.

Widzisz naruszenie regulaminu? Zgłoś je!

Galerie

Polecane