statystyki

Mec. Grzegorz Majewski ustępuje z funkcji dziekana ORA

autor: Anna Krzyżanowska14.09.2016, 20:02; Aktualizacja: 14.09.2016, 20:17
Grzegorz Majewski

Mecenas Majewski zrezygnował z pełnienia funkcji Dziekana ORA w Warszawieźródło: Agencja Gazeta

Szef Okręgowej Rady Adwokackiej adwokat Grzegorz Majewski zrezygnował z funkcji. To jeden ze współużytkowników wieczystych słynnej działki na Placu Defilad, Chmielnej 70.

Reklama


Reklama


"Dzisiaj w obliczu politycznego sporu i medialnych ataków na mnie i nieuzasadnionego wikłania wszystkich Was, Koledzy i Koleżanki, w medialny lincz oraz w trosce o dobre imię Okręgowej Rady Adwokackiej w Warszawie i Adwokatury, podjąłem decyzję o rezygnacji ze stanowiska Dziekana ORA w Warszawie. Podjąłem ją ze spokojem, jaki ma w sobie tylko człowiek niewinny" - czytamy w oświadczeniu.

Majewski podnosi w nim, że jest przekonany, iż nie istnieją powody prawne ani merytoryczne jego rezygnacji. Rezygnacji wymaga jednak od niego szacunek do warszawskich adwokatów.

Zaznacza również, że czuję się pozbawiony wsparcia naczelnych władz adwokatury.

Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy INFOR Biznes. Zapoznaj się z regulaminem i kup licencję

Reklama


Źródło:gazetaprawna.pl

Polecane

Reklama

 • olek 1234(2016-09-14 21:22) Odpowiedz 140

  "Majewski podnosi w nim, że jest przekonany, iż nie istnieją powody prawne ani merytoryczne jego rezygnacji. Rezygnacji wymaga jednak od niego szacunek do warszawskich adwokatów. Zaznacza również, że czuję się pozbawiony wsparcia naczelnych władz adwokatury." A w innych przypadkach reprywatyzacji (t.j. kradieży w imieniu "prawa") ludzie też bez żadnego wsparcia trafiali na bruk lub jeszcze gorzej!!!! A dlaczego, bo tym środowiskiem rządzi mamona!!!!!!!!!!! Nie muszę wspólczuć Szanownemu Panu Mecenasowi, bo przeczeka za "piecem" i dalej będzie ..........!

 • StAAbrA(2016-09-14 21:37) Odpowiedz 131

  Każdy pospolity złodziej chętnie zamieni odsiadkę , na rezygnację z funkcji dziekana . Albo innego pasafiana .

 • mam ten kraj w tyle(2016-09-14 23:03) Odpowiedz 110

  Aż się popłakałem ze śmiechu

 • sa(2016-09-15 04:08) Odpowiedz 90

  Poczucie wstydu, dobrego wychowania ,morale wynosi się jak widać z domu ,bo wykształcenie ,wysoka funkcja nic nie dała ,blew wciska publicznie i myśli że mu ludy uwierzą ,którzy na tą tzw sitwę, kastę płacili w opłatach narzucanych przez MS taryfy. Kto to uporządkuje bo oni korpo się reformowali od 25 lat, a jakie efekty widać ,nic nie wyciągnęli wniosków ,żenada !!!.

 • adsenior(2016-09-15 12:42) Odpowiedz 50

  I co to już ma wystarczyć, za zabór, kradzież, naszego wspólnego majątku??

 • Nie poddawaj się Dziekanie !(2016-09-14 20:24) Odpowiedz 422

  Panie Dziekanie, przegrana bitwa nie oznacza przegranej wojny. Aby ją wygrać trzeba walczyć, nawet bez wsparcia władz samorządu. Ci, którzy Pana wybrali, a więc przytłaczająca większość Zgromadzenia Izby wierzą Panu, a nie mediom czy politykom. Jesteśmy z Panem. Wybierzemy Pana powtórnie.

 • Pasiakowski(2016-09-15 17:12) Odpowiedz 21

  Szykuj PASIAK! ZK ŁOWICZ i ZK BIAŁOŁĘKA czekają na Ciebie!

Twój komentarz

Zanim dodasz komentarz - zapoznaj się z zasadami komentowania artykułów.

Widzisz naruszenie regulaminu? Zgłoś je!

Redakcja poleca

Prawo na co dzień

Galerie

Wyszukiwarka kancelarii

SzukajDodaj kancelarię

Polecane

Reklama