statystyki

Celebrytom dziękujemy

20.08.2015, 04:09; Aktualizacja: 20.08.2015, 10:27

Jacek Świeca, radca prawny: Prawnik, który często pojawia się w mediach w charakterze pozazawodowym, brylując na tzw. ściankach nie wzbudza zaufania u potencjalnego klienta, a co najważniejsze daleki jest od zagwarantowania mu rzetelnego poprowadzenia sprawy.

Prawnik.pl: „Środowisko prawnicze krzywo patrzy na znane osoby promujące się w taki sposób w telewizji (…) - napisał popularny serwis plotkarski Pudelek, opisując aktorkę i piosenkarkę Joannę Jabłczyńską, która jest również radcą prawnym i prowadzi ze wspólnikiem kancelarię prawniczą. Pudelek ma rację?


Pozostało jeszcze 91% treści

Czytaj wszystkie artykuły na gazetaprawna.pl oraz w e-wydaniu DGP
Zapłać 97,90 zł Kup abonamentna miesiąc
Mam kod promocyjny
Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy INFOR Biznes. Kup licencję

Polecane

Reklama

Komentarze (2)

 • radca prawny(2015-08-20 10:16) Zgłoś naruszenie 00

  W końcu ktoś zabrał głos w tak ważnej sprawie, niestety "zepchniętej" na bok przez ostatnie batalie dotyczące stawek (która jest ze wszech miar ważna, ale nie powinna jednak zdominować innych tematów). Samorządy powinny w końcu zainteresować się tym, co wyprawiają ich radcowie prawni i adwokaci, bo to co dzieje się ostatnimi czasami w mediach przekracza wszelkie granice, a przede wszystkim godzi w wizerunek ciężko pracujących radców prawnych i adwokatów, którzy w mediach w ogóle się nie pojawiają, a tracą wiarygodność przez "brylowanie" jednostek.

  Odpowiedz
 • AttatLaw(2015-08-21 14:29) Zgłoś naruszenie 00

  Pan radca prawny z artykułu też nie omieszkał zareklamować swojej działalności gospodarczej. Ciekawe jak ze środowiskiem sędziowskim, gdy sędzia występuje w programach paradokumentalnych dotyczących sądu, a teraz dot. mediowania :)
  SN przyznał, że zapisy etycznie nieustanowione w formie ustawy nie mogą być przymusowo egzekwowane, a materia rozpatrywana przez SN dotyczyła poważniejszej kategorii tj. szkoleń .
  Więc to jest tylko działania pod publiczkę i straszenie radców palcem, ale faktycznie sprawy z danym radcą korpo mogłaby nie wygrać

  Odpowiedz

Twój komentarz

Zanim dodasz komentarz - zapoznaj się z zasadami komentowania artykułów.

Widzisz naruszenie regulaminu? Zgłoś je!

Galerie

Polecane