statystyki

Ja w sprawie felietonu prezesa...

autor: Łukasz Urbański17.07.2015, 00:00; Aktualizacja: 17.07.2015, 11:17
dr Łukasz Urbański, radca prawny / fot. Borys Skrzyński

dr Łukasz Urbański, radca prawny / fot. Borys Skrzyńskiźródło: Materiały Prasowe

Ostry atak skierowany pod adresem innych reprezentantów samorządu radcowskiego, którzy dostrzegają konieczność współdziałania z adwokatami w walce o nasze prawa, jest wysoce niestosowny - pisze dr Łukasz Urbański, radca prawny. 

Reklama


Po lekturze artykułu wiceprezesa Krajowej Rady Radców Prawnych mec. Zbigniewa Pawlaka można zadać kluczowe pytanie: po co właściwie jest samorząd radców prawnych?


Pozostało jeszcze 94% treści

Czytaj wszystkie artykuły
Miesiąc 97,90 zł
Zamów abonament

Mam kod promocyjny
Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy INFOR Biznes. Zapoznaj się z regulaminem i kup licencję
Więcej na ten temat

Reklama


Polecane

Reklama

Komentarze (5)

 • Cezar(2015-07-17 13:48) Zgłoś naruszenie 10

  Popieram. Razem z radcami powinniśmy dążyć do ustalenia zwrotu kosztów na poziomie rynkowym, i to z wpisaniem zasad waloryzacji. Powinniśmy współpracować również w procesie legislacyjnym. Spory między korporacjami powinny dotyczyć tego co je różni, a nie określania warunków prawnych funkcjonowania radców i adwokatów w wymiarze sprawiedliwości.

  Odpowiedz
 • B88(2015-07-17 12:11) Zgłoś naruszenie 10

  Mec. Urbański napisał to o czym wielu myśli. Skostniały sposób patrzenia na świat prezentowany przez KRRP wymaga naprawy. Teraz oddaje ona pole na każdym kroku. Czas na zmiany. Działacze w stylu mec Pawlaka powinni dać sobie już spokój i udać się na, od dawna zasłużoną, emeryturę.

  Odpowiedz
 • Paweł(2015-07-17 11:04) Zgłoś naruszenie 10

  Brawo dla doktora mec. Urbańskiego, wreszcie ktoś miał odwagę rzetelnie zdiagnozować problem! Wiceprezes mec. Pawlak, krytykując dynamiczne i skuteczne działania Wiceprezesa mec. Chróścika będącego jednocześnie Dziekanem Okręgowej Izby Radców Prawnych w Warszawie popełnił bardzo duży błąd. Zgadzam się z autorem, że w KIRP potrzebne są działania faktyczne, a nie pozorne. Nie można stopować ludzi, którzy wiedzą jak wygląda proces legislacyjny, chcą zrobić coś dobrego i dla samorządu i dla klientów.

  Odpowiedz
 • Viator(2015-07-17 11:10) Zgłoś naruszenie 00

  Państwo w degrengoladzie organizacyjnej i moralnej. Prawo i jego instytucje w nieładzie a prawnicy? Zajmują się polemikami o swoim środowisku. O tempora...

  Odpowiedz
 • Irakay(2015-07-25 21:43) Zgłoś naruszenie 00

  Artykuł słuszny, ale wcale mnie nie cieszy. Myślałem, że tylko w samorządzie adwokackim pozoruje się działania na rzecz swoich członków, a tu proszę ...

  Odpowiedz

Twój komentarz

Zanim dodasz komentarz - zapoznaj się z zasadami komentowania artykułów.

Widzisz naruszenie regulaminu? Zgłoś je!

Redakcja poleca

Galerie

Wyszukiwarka kancelarii

SzukajDodaj kancelarię

Polecane

Reklama