statystyki

Notariusz to nie gwiazdor

29.05.2015, 05:06
Aleksandra Tefelska - Barszcz, notariusz

Aleksandra Tefelska - Barszcz, notariuszźródło: Materiały Prasowe

Koszty otwarcia kancelarii notarialnej są zdecydowanie wyższe niż w przypadku innych zawodów prawniczych. Powaga wykonywania zawodu wymaga bowiem, aby czynnościom notarialnym towarzyszyła należyta oprawa - mówi Aleksandra Tefelska-Barszcz notariusz, która od roku prowadzi kancelarię.

Reklama


Ewa Maria radlińska: Notariat to wciąż obietnica kosmicznych zarobków?

Aleksandra Tefelska-Barszcz: Zarobki na pewno są zdecydowanie niższe niż kilkanaście lat temu. Jeżeli jednak notariusz wykazuje się pracowitością, rzetelnością i uczciwością w pracy, to znajdzie to wyraz w wysokości wynagrodzenia i liczbie powracających do jego kancelarii klientów.


Pozostało jeszcze 96% treści

Czytaj wszystkie artykuły
Miesiąc 97,90 zł
Zamów abonament

Mam kod promocyjny
Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy INFOR Biznes. Zapoznaj się z regulaminem i kup licencję
Więcej na ten temat

Reklama


Artykuły powiązane

Polecane

Reklama

Komentarze (1)

  • czuły węch(2015-05-31 03:56) Zgłoś naruszenie 00

    "Dobrze jest mieć zaufanych znajomych ze studiów prawniczych oraz kontakt ze środowiskami adwokatów i radców prawnych. Taka współpraca też pomaga, polecamy się wzajemnie i w ten sposób wszystkim przybywa klientów". Toż to pachnie zlecaniem i świadczeniem usług reklamowych, wbrew zakazowi reklamy i prowadzenia działalności marketingowej na czyjąś rzecz. Swoją drogą występowanie w wywiadach w poczytnych serwisach i stwierdzanie "wychodzimy na przeciw potrzebom rynku, bo świadczymy usługi w sobotę" też jakoś dziwnie pachnie.

    Odpowiedz

Twój komentarz

Zanim dodasz komentarz - zapoznaj się z zasadami komentowania artykułów.

Widzisz naruszenie regulaminu? Zgłoś je!

Redakcja poleca

Galerie

Wyszukiwarka kancelarii

SzukajDodaj kancelarię

Polecane

Reklama