statystyki

Biała Księga Zasady Partnerstwa na lata 2014-2020: Nowe wyzwanie dla administracji publicznej

autor: Norbert Pruszanowski22.05.2015, 08:01; Aktualizacja: 22.05.2015, 08:24

Reprezentatywne organizacje pracodawców i pracowników: Business Centre Club Związek Pracodawców, Forum Związków Zawodowych, Konfederacja Lewiatan, Ogólnopolskie Porozumienie Związków Zawodowych, Pracodawcy Rzeczypospolitej Polskiej i Związek Rzemiosła Polskiego opracowały „Białą Księgę Zasady Partnerstwa we wdrażaniu Funduszy Europejskich w Polsce wraz ze strategią realizacji w okresie programowania 2014-2020” .

Jest to najważniejszy rezultat projektu „Przygotowanie przez partnerów społecznych Strategii Partnerstwa na lata 2014-2020” i efekt wspólnej pracy ekspertów reprezentujących sześć największych organizacji pracodawców i związków zawodowych w Polsce, posiadających bogate doświadczenie z poprzednich perspektyw finansowych UE.

Publikacja ma się przyczynić do poprawy jakości partnerstwa w zarządzaniu, wdrażaniu, monitoringu i ewaluacji systemu Funduszy Europejskich w Polsce. Zawiera ona zbiór 52 postulatów i rekomendacji dot. zwiększenia udziału partnerów spoza administracji w systemie wdrażania funduszy unijnych. 34 z nich skierowane są do administracji publicznej, a 18 do partnerów spoza administracji.


Pozostało jeszcze 57% treści

Czytaj wszystkie artykuły
Miesiąc 97,90 zł
Zamów abonament

Mam kod promocyjny
Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy INFOR Biznes. Kup licencję

Polecane

Reklama

Twój komentarz

Zanim dodasz komentarz - zapoznaj się z zasadami komentowania artykułów.

Widzisz naruszenie regulaminu? Zgłoś je!

Redakcja poleca

Galerie

Polecane