statystyki

List otwarty mec. Giertycha do red. Latkowskiego

18.02.2015, 17:06; Aktualizacja: 19.02.2015, 16:27

Adw. Roman Giertych opublikował na Facebooku list, w którym kpi z "zawodowej przemiany" redaktora naczelnego "Wprost" i twierdzi, że ten buszował  w jego śmieciach.

Nawiązując do ostatnich głośnych publikacji tygodnika "Wprost" na swoim facebookowym profilu mec. Giertych otwarcie drwi z przemiany, jaką przeszedł Sylwester Latkowski, w latach 90. oskarżony o dopuszczenie się przestępstwa wymuszenia. "Myślę, że Pana uśmiechnięta twarz powinna od dziś zdobić wszystkie stołówki więzienne, aby młodocianym przestępcom dawać dobry przykład co może profesjonalna resocjalizacja penitencjarna. Niniejszy list czynię publicznym, gdyż stanowi on jednocześnie apel do Szefa Służby Więziennej, aby zapraszał Pana na pogadanki pouczające. Proponowałbym tytuł: "Od gangstera do donosiciela", albo " Jak skutecznie współpracować z Policją w zwalczaniu przestępczości wśród kolegów." - ironizuje mec. Giertych.


Pozostało jeszcze 52% treści

Czytaj wszystkie artykuły
Miesiąc 97,90 zł
Zamów abonament

Mam kod promocyjny
Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy INFOR Biznes. Kup licencję

Polecane

Reklama

Twój komentarz

Zanim dodasz komentarz - zapoznaj się z zasadami komentowania artykułów.

Widzisz naruszenie regulaminu? Zgłoś je!

Redakcja poleca

Galerie

Polecane