statystyki

Zarzut stronniczości komisji konkursowej

06.04.2009, 07:07; Aktualizacja: 19.03.2011, 02:00
Po otrzymaniu negatywnego wyniku egzaminu dotyczącego instytucji UE skarżąca zarzuciła bezstronność komisji konkursowej kwalifikującej ją do EPSO (European Personnel Selection Office).  

Skarżąca wzięła udział w konkursie zorganizowanym przez EPSO (European Personnel Selection Office). Została dopuszczona do egzaminów, zdała egzamin pisemny i została dopuszczona do końcowej rozmowy. Przed odbyciem rozmowy skarżąca wzięła udział w odpłatnym szkoleniu dotyczącym instytucji UE. Wykładowcami na szkoleniu byli wysokiego szczebla urzędnicy UE i skarżąca wdała się w spór z jednym z nich. W trakcie rozmowy skarżąca rozpoznała tego urzędnika wśród członków komisji konkursowej. Skarżąca uzyskała negatywny wynik rozmowy i uznała, że przyczyną osiągnięcia przez nią takiego rezultatu było członkowstwo wspomnianego wysokiego szczebla urzędnika UE w komisji konkursowej.


Pozostało jeszcze 67% treści

Czytaj wszystkie artykuły na gazetaprawna.pl oraz w e-wydaniu DGP
Zapłać 97,90 zł Kup abonamentna miesiąc
Mam kod promocyjny
Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy INFOR Biznes. Kup licencję

Polecane

Reklama

Twój komentarz

Zanim dodasz komentarz - zapoznaj się z zasadami komentowania artykułów.

Widzisz naruszenie regulaminu? Zgłoś je!

Galerie

Polecane