Boni tłumaczy, których zapisów ACTA nie wprowadzi do polskiego prawa

27.01.2012, 09:44; Aktualizacja: 27.01.2012, 09:56

Jeśli w art. 27. ustęp 4 ACTA pojawiają się zagrożenie dotyczące osób prywatnych, internautów, "to my na pewno tego nie wprowadzimy do polskiego prawa i będą te przepisy, które istnieją do tej pory." powiedział w piątek Michał Boni, minister administracji i cyfryzacji.

Redakcja gazetaprawna.pl
Źródło:PAP

Polecane

Reklama

Komentarze (12)

  • okowidzi(2012-01-27 10:41) Zgłoś naruszenie 00

    Boni, powiedź Tuskowi by sam podał się do dymisji.

    Odpowiedz
  • głupi jak buc(2012-01-27 10:45) Zgłoś naruszenie 00

    Boni myśli, iż społeczeństwo to kretyni? Albo nie wprowadzi ACTA, albo wprowadzi CAŁOŚĆ. Czas ich pożegnać. Przy najbliższych wyborach.

    A organizacje broniących praw finansowania. Sprawdziło sie w przy Wikileaks.

    Odpowiedz
  • Raba(2012-01-27 12:20) Zgłoś naruszenie 00

    W końcu Boni przyznał, że coś złego w tej umowie jednak może i jest.
    Jednak zapewnienia ministra - którego nikt w rządzie nie poważa (20 stycznia twierdził, że nie podpiszemy ACTA) - w konfrontacji z przyjętą umową międzynarodową, nie mają żadnej wartości.

    Odpowiedz
  • Janeczek(2012-01-27 13:14) Zgłoś naruszenie 00

    A dlaczego nie postanowić tak, by prawa autorskie były tak chronione i tylko tak jak ...patent . Szybko przekonali by się ci tzw. "twórcy" ile kosztuje ochrona praw i skończył by się ten bełkot o ochronie "praw intelektualnych".
    A jak wyceniamy i chronimy np. know-how ? też 70 lat ochrony ?

    Odpowiedz
  • ??(2012-01-27 14:08) Zgłoś naruszenie 00

    Kto Boniemu jeszcze wierzy?

    Odpowiedz
  • ers(2012-01-27 17:47) Zgłoś naruszenie 00

    Należało poczekać, aż USA przystąpią do protokołu z Kioto dotyczącym emisji gazów cieplarnianych, a dopiero potem zastanawiać się nad podpisaniem ACTA.

    Odpowiedz
  • Marysia(2012-01-27 16:35) Zgłoś naruszenie 00

    Nie rozumiem co sie dzieje w Polsce?

    Czy wladze chca przejac eksperci?

    Odpowiedz
  • neo(2012-01-27 21:19) Zgłoś naruszenie 00

    umowa ACTA jest otwarta do podpisania od 1 maja 2011 do 1 maja 2013 ... ale nasi musieli sie pospieszyć,
    juz 25 listopada 2011 premier podpisał uchwałe rady ministrów udzielającą zgodę na podpisanie acta -to co niby działo się przed 26 stycznia to ściema - zgoda była 25 listopada 2011
    wszystko jest na stronie Ministerstwa Kultulry i czegoś tam.

    Odpowiedz
  • ???(2012-01-27 20:54) Zgłoś naruszenie 00

    Maryśu gdzie ty tu widzisz Polskę ?

    Odpowiedz
  • benek(2012-01-27 23:03) Zgłoś naruszenie 00

    Po co je wprwadzac same wejda tylnymi drzwiami znajac co warte sa takie zapewnienia Boni ma jak w polsce

    Odpowiedz
  • Marysia(2012-01-28 09:16) Zgłoś naruszenie 00

    Widze, ze Min. Boni w interpretacji przepisow jest "lepszy" od profesorow prawa.

    Odpowiedz
  • Kapuś nie zajęcie to charakter(2012-01-28 09:57) Zgłoś naruszenie 00

    BONI? A KTO TO JEST? CYSORZ? SKORO ON MA COŚ DO GADANIA JAKIE PRZEPISY BĘDĄ OBOWIĄZYWAC, A JAKIE NIE.

    Ona albo sam jest głupi, albo myśli, że ma przed sobą głupków.

    Odpowiedz