Nasza Klasa znowu ma problem z regulaminem

autor: Małgorzata Kryszkiewicz24.03.2011, 03:00; Aktualizacja: 24.03.2011, 11:09

Rzecznik praw obywatelskich chce, aby prezes UOKiK sprawdziła, czy regulamin serwisu Nasza Klasa nie łamie praw użytkowników portalu.

Reklama


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy INFOR Biznes. Kup licencję

Reklama


Źródło:Dziennik Gazeta Prawna

Polecane

Reklama

Komentarze (8)

  • Michał(2011-03-24 08:04) Zgłoś naruszenie 00

    Osobiście zrezygnowałem z obecności na tym portalu po zmianie regulaminu. Wysłałem również żądanie o usunięcie moich danych osobowych. Nie podoba mi sie nowa polityka portalu społecznościowego.

    Odpowiedz
  • CIN(2011-03-24 11:36) Zgłoś naruszenie 00

    NK prowadziła politykę "łykaj albo zmykaj" - stawiając użytkownika pod ścianą żądała akceptacji nowego regulaminu (w moim odczuciu nie w pełnym zakresie zmian niezbędnego do poprawnego świadczenia usługi) pod rygorem rozwiązania umowy. NIE LUBIĘ TAKIEGO TONU "NEGOCJACJI" DLATEGO TAK JAK KOLEGA "podziękowałem" za uczestnictwo w tym portalu.

    NIESMAK POZOSTAŁ..

    Odpowiedz
  • szum-o-nic(2011-03-24 12:19) Zgłoś naruszenie 00

    Sorry ale nikt nie może zakazać aby niezależny przedsiębiorca nie mógł świadczyć usług komu chce i na jakich zasad chce. I nic nie zażądała bo do dziś można korzystać z NK bez akceptacji tych zmian - więc @cin nie ściemniaj. A argumenty, że się czegoś nie lubi nie mają znaczenia - nie podoba się to wypad najlepiej jeszcze na fb - bo tam raj na ziemi...

    Odpowiedz
  • K.K.(2011-03-24 12:59) Zgłoś naruszenie 00

    Osobiście zrezygnowałem z obecności na tym portalu jeszcze przed zmianą regulaminu. Wysłałem również żądanie o usunięcie moich danych osobowych. Nie spodobała mi się sprzedaż większości udziałów portalu podmiotowi zagranicznemu.

    Odpowiedz
  • Ka-Sa(2011-03-24 13:17) Zgłoś naruszenie 00

    A ja nie mam takich dylematów, ponieważ z zasady szerokim łukiem omijam wszelkie wynalazki typu 'portale społecznościowe'

    Odpowiedz
  • realista(2011-03-24 13:44) Zgłoś naruszenie 00

    do 3>również nikt nie powinien być zdziwiony,że niezależny przedsiębiorca ustala wysokie ceny towarów i usług/przysłowiowy cukier/-komu się nie podoba to wypad,najlepiej za zachodnią granicę-tam cukier tani.

    Odpowiedz
  • kros 45(2011-03-24 13:51) Zgłoś naruszenie 00

    ja nie zaakaceptowalem regulaminu w ciagu 30 dni a do dzisiejszego dnia nasza klasa wysyla mi co drugi dzien powiadomienie o aktywnosci moich znajmomych. czy to nie jest lamanie prawa? miec ciastko i zjesc ciastko. jak strasza ze wywala bez akceptacji to niech wywalaja a nie ja mam jeszcze pozamiastac to g.wno

    Odpowiedz
  • Ola(2011-03-25 11:49) Zgłoś naruszenie 00

    Portal nasza klasa to nie przedsiębiorca :) A wproadzane prze nich zmiany budzą duże wątpliwości. Także do dzieła.

    Odpowiedz