zaloguj się do e-DGP
statystyki

Na terenach zalewowych nie będą wydawane pozwolenia na budowę

skomentuj

Mapy zagrożenia powodziowego pokażą, jakie tereny mogą zostać zalane przez dużą powódź.

Publikacja: 29 czerwca 2010, 03:00 Aktualizacja: 29 czerwca 2010, 10:32

Treść zablokowana

Aby przeczytać całość artykułu, musisz się zalogować. Jeśli posiadasz już login i hasło, wprowadź je. Jeśli nie, zapraszamy do bezpłatnej aktywacji konta.

Rejestracja jest darmowa!

Dostęp do treści w serwisie jest całkowicie bezpłatny. Wystarczy się zalogować. Jeśli jeszcze nie posiadasz konta, zapraszamy do jego stworzenia. Zajmie to nie więcej niż kilka minut.

Logowanie

Rejestracja › ‹ Logowanie › ‹ Zmiana hasła › ‹ Resetowanie hasła › ‹ Usuwanie konta

Rejestracja

Administratorem danych osobowych w rozumieniu ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tj. Dz.U. z 2002 roku, nr 101, poz. 926 z późn. zm.) jest INFOR Biznes Sp. z o.o. z siedzibą ul. Okopowa 58/72,01-042 Warszawa i INFOR PL SA z siedzibą ul. Okopowa 58/72,01-042 Warszawa. Państwa dane osobowe będą przetwarzane przez INFOR Biznes Sp. z o.o. i INFOR PL S.A., w celu świadczenia usług, w celu archiwizacji, a także sprzedaży produktów i usług oferowanych przez spółki Grupy INFOR PL oraz dla potrzeb działań marketingowych podejmowanych przez spółki z Grupy INFOR PL w tym przez INFOR Biznes Sp. z o.o. lub INFOR PL SA, samodzielnie lub we współpracy z innymi podmiotami. Dane osobowe mogą być udostępniane spółkom z Grupy INFOR PL, jak i podmiotom współpracującym lub uprawnionym organom. INFOR Biznes Sp. z o.o. jak i INFOR PL SA zapewniają realizację uprawnień wynikających z ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tj. Dz.U. z 2002 roku, nr 101, poz. 926 z późn. zm.), w szczególności umożliwiają ich poprawianie, jak i uzyskanie informacji odnośnie przetwarzania danych.









Komentarze: 4

  • 1: Zinadin z IP: 80.55.244.* (2010-06-29 13:55)

    Mała podpowiedź. Można też budować wały przeciwpowodziowe i zbiorniki retencyjne, a także umacniać istniejące wały.

  • 2: Zinadin z IP: 83.15.210.* (2010-06-29 14:00)

    A propos. Pomiędzy pozwoleniem na budowę, a planem zagospodarowania występuje istotna różnica. W artykule brak jest ciągu logicznego. A może ja się tylko czepiam?

  • 3: kaki z IP: 213.25.175.* (2010-06-29 21:18)

    Artykul oki.

  • 4: mieszkańcy wsi Stryszów z IP: 83.10.132.* (2011-11-24 13:23)

    W Stryszowie Małopolskie jest budowana stacja benzynowa oraz market na terenie wielokrotnie zalewanym przez powodzie-naprzeciw Urzędu Gminy co jest złamaniem prawa budowlanego,ale niestety aprobowane przez zarząd gospodarki wodnej oraz przez Urząd Gminy w Stryszowie,podlega to rejonowi w Wadowicach.Jak teren zalewany może być zabudowany Stacją paliw przecież grozi to skażeniem przyszłego zalewu w Świnnej Porębie.

Twój komentarz
Uwaga, Twój komentarz może pojawić się z opóźnieniem do 10 minut.

Zanim dodasz komentarz - zapoznaj się z zasadami komentowania artykułów.

Widzisz naruszenie regulaminu? Zgłoś je!
Zapisz się na bezpłatny newsletter Gazety Prawnej

Sonda:

Czy uważasz, że pożyczka od dewelopera to dobre rozwiązanie?

Wyszukaj w Encyklopedii

Galerie zdjęć

Twarze Biznesu

Zapisz się na bezpłatny newsletter