KE przedstawiła wytyczne w sprawie obrotu ziemią. Dialog ws. polskich przepisów trwa

12.10.2017, 17:41; Aktualizacja: 12.10.2017, 18:05
Opublikowane w czwartek przez Komisję Europejską wskazówki mają pomóc krajom członkowskim chronić ziemię przed spekulacjami, zawyżaniem cen, czy zbyt wielką koncentracją.

Opublikowane w czwartek przez Komisję Europejską wskazówki mają pomóc krajom członkowskim chronić ziemię przed spekulacjami, zawyżaniem cen, czy zbyt wielką koncentracją.źródło: ShutterStock

KE przedstawiła wytyczne dla państw UE w sprawie obrotu ziemią, by ograniczenia jakie wprowadzają nie łamały unijnej swobody przepływu kapitału i inwestycji. Sprawa ma spore znaczenie dla Polski, bo KE przygląda się krajowym przepisom w tej materii.

Redakcja gazetaprawna.pl
Źródło:PAP

Polecane

Reklama

Komentarze (2)

  • ziemia polska dla polaków,zaś niemcy muszą(2017-10-12 20:23) Zgłoś naruszenie 36

    nam spłacić za zniszczenie kraju,bo nigdy nie raczyli pomóc polsce i polakom.Trzy lata zamknęli nam dostęp do pracy po wejściu do UE,zaś uchodżców wpuszczają i do tego dają zasiłki a my się do tego dokładamy.Kogiel-mogiel po europejsku.

    Odpowiedz
  • W tym jest właśnie problem ...(2017-10-12 18:52) Zgłoś naruszenie 410

    Może ta pseudo-komisja ,przyjrzy się bliżej dopłatom rolniczym . Dlaczego od ponad 10 lat polscy rolnicy mają tak niskie dopłaty do ha w porównaniu do ich zachodnich sąsiadów ?. W tym przypadku ewro-pejscy "eksperci" nie widzą problemu ?

    Odpowiedz

Twój komentarz

Zanim dodasz komentarz - zapoznaj się z zasadami komentowania artykułów.

Widzisz naruszenie regulaminu? Zgłoś je!

Redakcja poleca

Galerie

Polecane