Kryszkiewicz: Mętna walka z korupcją

autor: Małgorzata Kryszkiewicz03.06.2011, 03:00; Aktualizacja: 03.06.2011, 10:27

Pełnomocnik rządu do spraw opracowania programu zapobiegania nieprawidłowościom w instytucjach publicznych rozpoczęła kolejny rozdział nierównej walki z korupcją. Jak do tej pory jej sukcesy z pracy w terenie nie były zbyt olśniewające. Pani minister postanowiła więc zmienić pole swojej działalności. I dzięki tej decyzji zamiast korupcji w sądzie czy w polityce wykryła... lukę w prawie.

wróć do artykułu

Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy INFOR Biznes. Kup licencję
Redakcja gazetaprawna.pl
Źródło:Dziennik Gazeta Prawna
Polub Gazetaprawna.pl

Polecane

Reklama

Komentarze (3)

  • rewizor(2011-06-03 08:34) Zgłoś naruszenie 00

    Nic dodać bo to pokazuje jakie buraki nami rządzą,w związku ze sprawowanym urzędem po 100 tys.łapówki za ustawiony przetarg można brać do woli.To jej zajęło 4 lata i to jest majstersztyk w walce z korupcją.Tak trzymać Julka

    Odpowiedz
  • o korupcji POlitycznej mowa -czy sukcesie Donalda(2011-06-03 12:58) Zgłoś naruszenie 00

    Szanowny Panie Premierze

    Niniejszym proszę o

    zatrudnienie mnie w Pańskim urzędzie na stanowisku pełnomocnika do spraw dowolnie dużych lub małych. Nadmieniam, że z uwagi na trudny okres przedwyborczy jestem gotów objąć funkcję doradcy do spraw nawet byle jakich, byle tylko w Pańskim urzędzie.

    Z wykształcenia jestem fizykiem i resocjalizatorem, a ponieważ realizuję swe pasje jako szef Rady OPZZ, także uważam, jak niektórzy nowo zatrudnieni Pańscy ministrowie, że pora brać się do roboty, by robić rzeczy, które chcę robić, zwłaszcza na tak ważkim stanowisku.

    Dodam, iż także posiadam umiejętności śmiałego analizowania spraw państwa i polityki pod kątem sytuacji, w jakiej się ona znalazła, oraz także chcę, aby Polska szła do przodu.

    Jestem przekonany, że po dokonanej redukcji 10 procent zatrudnienia w Pańskim urzędzie, moja skromna osoba skutecznie wypełni wakaty kadrowe.

    Odpowiedz
  • Janina B(2011-08-22 20:02) Zgłoś naruszenie 00

    a mnie interesują zasady podziału "funduszu świadczeń socjalnych" w PKP CARGO S.A. w szczególności w Śląskim Zakładzie Spółki z siedzibą w Tarnowskich Górach ,kto bogatszy korzysta z dopłat do wycieczek zagranicznych czasami i 2x w roku (dostają zwroty średnio po 1500 zł) A BIEDNI DOSTAJA 300 ZŁ ,bo nie moga sobie pozwolic na wyjazdy, a,co na to związki zawodowe??im to pasuje ! Sami jeżdżą nie powinien fundusz podzielony byc sprawiedliwie na każdego pracownika

    Odpowiedz