Ewa Ivanova: Janosikowa polityka

autor: Ewa Ivanova01.04.2011, 03:00; Aktualizacja: 01.04.2011, 10:09

Rząd zabiera się do gruntownych porządków w mieszkalnictwie komunalnym. Chce, aby gminy odbierały lokale bogatym i dawały je rzeczywiście biednym. To odważana decyzja. Zwłaszcza przed wyborami. A przypomnę, że chodzi o ponad 1 mln lokali, które od zawsze powinny być w rękach tych najbardziej potrzebujących.

wróć do artykułu

Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy INFOR Biznes. Kup licencję
Redakcja gazetaprawna.pl
Źródło:Dziennik Gazeta Prawna
Polub Gazetaprawna.pl

Polecane

Reklama

Komentarze (4)

 • sceptyk(2011-04-04 06:16) Zgłoś naruszenie 00

  no cóz III RP wdraża koeljny modól polityki nazizmu ekonomicznego o ludo bójczych skutkach ( w tym klimacie dach nad głową umozliwia przezycie) w ramach powrotu do pzredwojennej rzecywistosci czyli kamienice nasze ulice wasze

  brawo

  Odpowiedz
 • Samson III(2011-04-03 06:51) Zgłoś naruszenie 00

  Do em. W ogóle należałoby zlikwidować bogatych i cwaniaków. Niech wszyscy będą biedni i głupi.Tak mawiał Stalin.Gratulacje i niech pan(pani) pisze więcej w necie, zwłaszcza w Gazecie Prawnej.

  Odpowiedz
 • em.(2011-04-02 18:24) Zgłoś naruszenie 00

  Bardzo dobre posunięcie , czas skończyć z bogatymi cwaniakami , a umowę na czas określony można zawsze przedłużyć.

  Odpowiedz
 • Samson III(2011-04-01 21:19) Zgłoś naruszenie 00

  Nie tylko to.Pani chyba nie czyta artykułów i komentarzy na te tematy we własnej gazecie.Jest to odpowiedzialność zbiorowa.Bo to,że jest jakiś procent takich lokatorów, nie usprawiedliwia, by pozbawiać stabilizacji umowy o najem na czas nieokreślony, pozostałych uczciwych, lub tych, o których pani pisze,że urząd nie jest w stanie im udowodnić, jakie mają dochody.Do tego dochodzi uznaniowość dodatków mieszkaniowych i innych świadczeń, oraz uznaniowość w przydzielaniu lokali zamiennych i socjalnych ( o ile zrozumiałem projekt ). Czyli,przy okazji likwidacji patologii, niewielkiego procentu lokatorów, daje się, prawie niczym nie ograniczoną władzę w "komunalce" urzędnikom samorządowym (bo państwo umyło ręce, od budownictwa społecznego).

  A pani politycznie wychwala ten pomysł.To jest destabilizacja sytuacji większej części lokatorów.Tym artykułem zrobiła pani "niedźwiedzią " przysługę, partii rządzącej, o ile można te pomysły w ogóle upolityczniać.Strzelacie do własnej bramki i nawet o tym nie wiecie.

  Odpowiedz

Twój komentarz

Zanim dodasz komentarz - zapoznaj się z zasadami komentowania artykułów.

Widzisz naruszenie regulaminu? Zgłoś je!

Galerie

Polecane