« Powrót do artykułu

Jak bezpiecznie wysłać dziecko na wakacje

O nieprawidłowościach w organizacji wypoczynku można zawiadomić kuratora, straż pożarną, sanepid, a nawet policję. A kierownik kolonii lub obozu zobowiązany jest informować na bieżąco rodziców o zachowaniu i zdrowiu podopiecznych.

Obóz, kolonie, wyjazd

żródło: ShutterStock

Opiekunowie, którzy zamierzają wysłać podopiecznych w czasie wakacji na kolonie lub obozy, powinni zweryfikować jednostki prowadzące taką działalność.

Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy INFOR Biznes. Kup licencję
statystyki

Komentarze (2)

  • paola(2016-06-14 23:36) Zgłoś naruszenie 10

    nasze dzieci jadą zaraz na początku wakacji. udało się znaleźć fajne miejsce i opiekę. co prawda trochę nas to kosztowało, ale z pomocą pożyczki online w ferratum banku się udało. poszło szybko, mało formalności i bezpiecznie bo to bank, a dzieciaki już się nie mogą doczekać wyjazdu.

    Odpowiedz
  • Baśka(2016-06-08 14:01) Zgłoś naruszenie 00

    My w tym roku jedziemy na wspólne wakacje z dzieciakami. Wybraliśmy polskie morze. Zarezerwowałam już nawet nocleg na bookapart. W ciągu roku każdy jest zabiegany, więc wakacje chcemy spędzić razem :)

    Odpowiedz

Twój komentarz

Zanim dodasz komentarz - zapoznaj się z zasadami komentowania artykułów.

Widzisz naruszenie regulaminu? Zgłoś je!