« Powrót do artykułu

Andrzej Duda wygrał wybory, ale prezydentem nadal jest Bronisław Komorowski

Fakt uzyskania większej ilości głosów w wyborach nie jest jednoznaczny z otrzymaniem władzy przez wygranego. Obecny prezydent będzie sprawował urząd do końca swojej kadencji czyli 6 sierpnia 2015 roku.

Komorowski vs. Duda

żródło: Materiały Prasowe

Zgodnie z art. 128 Konstytucji RP kadencja Prezydenta Rzeczypospolitej rozpoczyna się w dniu objęcia przez niego urzędu

Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy INFOR Biznes. Kup licencję
statystyki

Komentarze (7)

 • StAAbrA(2015-05-27 08:29) Zgłoś naruszenie 00

  Żyrandol nigdy nie był prezydentem , by było jasne .

  Odpowiedz
 • Inspektor Pracy(2015-05-27 09:42) Zgłoś naruszenie 00

  Ja też twierdze -tu jest błąd - nie tylko miało być Rezydent -to jeszcze szef narodowego Obozu Pracy w stylu Oświęcim -hospicjum.

  Spotkałem 22 maja po nocnej zmianie starego styranego pracownika który zameldował Mi, że ma 48lat pracy nie uwzględniając szkoły ---już od kilku lat powinien być na emeryturze która była by wyższa niż Jego obecny zarobek i czy Komorowski Mu to naprawi - nie tylko musi chodzić do pracy włócząc ledwo nogami ale w dodatku od kilu lat jest stratny znacznie finansowo.
  \” Stwierdził,że „gdybym miał głosować na Komorowskiego to wolał by sobie rękę uciąć !”

  Kim jest ten Komorowski który popierając to wszystko , tak wielu ludzi skazał na egzystencje lub nie dożycie emerytury gdyż każdego Kogo lekarz nie dopuści na zajmowanym stanowisku (np ze starości lub zdrowia ) do dalszej pracy można zwolnić bez wypowiedzenia z pracy (wyrok SN z 16 grudnia 1999r. sygn .akt I PKN 469/99 )-- bez renty ani emerytury.
  . Kim On jest: -szefem POlskiego obozu pracy w stylu Oświęcim?
  Codziennie spotykam ludzi którzy takich jak On przeklinają z nienawiścią!

  Odpowiedz
 • Inspektor Pracy(2015-05-27 16:01) Zgłoś naruszenie 00

  do T 1000 -oj przyjacielu aby być Prezydentem to nie wystarczy być wybranym przez Naród -trzeba jeszcze dzialać ,być uczciwym i mieć moralny kręgosłup a ten był tylko Rezydentem i zamienil się w szefa Narodowego obozu Pracy z wyzyskiem dla długoletniozatrudnianych także w soboty i świeta ,także w szkodli i nieb warunk pracy.
  Jakoś POlicji i wojsku "zasad gry emreytalnej nie zmienil w trakcie.
  Kim wiec On był. POlitycznym zlodziejem ,Oszustem i Rezydentem i to Mu mowie w Twarz ta zaklamaną twarz i niech mnie skarży o obraze.

  Odpowiedz
 • PRZERAZENIE rzestepcow PO trwa !(2015-05-27 16:21) Zgłoś naruszenie 00

  Wpiszcie na Youtube: "Niebezpieczne zwiazki Bronislawa Komorowskiego"-dowecie sie kim naprawde jest "wujek Bronek" z WSI I co z agentami WSI I utworzonej "Fundacji Pro-Civili" robili,ile milionow zlotych tzw. "pranie brudnych pieniedzy" wprowadzili z Polskina Cypr i Rosji !
  Nie bedziecie dowierzac kim sa obecnie rzadzacy Polska przestepcy !

  Odpowiedz
 • pati(2015-05-27 21:57) Zgłoś naruszenie 00

  Panie Prezydencie, jak żyć? Podlaski Urząd Wojewódzki 1600 zł na rękę. Pani Premier, jak żyć? Doświadczenie w administracji, zaangażowanie w pracę. Pani Torres-Bartyzel jak żyć? Rodzina na utrzymaniu, mąż od dwóch miesięcy szukający pracy, kredyt mieszkaniowy, 1600 zł na rękę. Pani Ewo Wojewódko, jak żyć? Średnie wynagrodzenie w urzędzie bardzo ładne ale kto je dostaje? Albo może inaczej, kto je tak zawyża? Platformo Obywatelska jak żyć? Wszak u Was pracuję jak wielu innych urzędników z doświadczeniem za 1600 zł!!! Chyba najwyższy czas przyjrzeć się bliżej jak wygląda wynagrodzenie w urzędach wojewódzkich i nie to średnie bo dyrektorzy po 10 tys. zł zarabiają ale to ile otrzymują na życie zwykli urzędnicy. Skąd takie rozwarstwienie? Skąd takie różnice?

  Odpowiedz
 • Solid(2015-05-27 22:57) Zgłoś naruszenie 00

  do Pati : w tygodniku Solidarnosć Katowice jest rama "Rozbawiło Nas" Tam Rezydent RP odpowiada na wszyskie takie i podobne pytania.
  Dodaj tylko przed tym adresem 3razy www
  .solidarnosckatowice.pl/files/tygodnik/tsd_1010.pdf

  Odpowiedz

Twój komentarz

Zanim dodasz komentarz - zapoznaj się z zasadami komentowania artykułów.

Widzisz naruszenie regulaminu? Zgłoś je!