« Powrót do artykułu

Nie troska o bezpieczeństwo, a opresja. Prezes NRA interweniuje w sprawie protestujących przedsiębiorców

Adwokat Jacka Treli, prezesa Naczelnej Rady Adwokackiej, skierował pisma do Komendanta Głównego Policji oraz do Głównego Inspektora Sanitarnego w związku z działaniami podjętymi wobec osób protestujących na ulicach.

Prezes Naczelnej Rady Adwokackiej Jacek Trela

autor: Mateusz Marekżródło: PAP

Prezes Naczelnej Rady Adwokackiej Jacek Trela

statystyki

Komentarze (8)

 • nieodpowiedzialność skrajna(2020-05-22 15:40) Zgłoś naruszenie 107

  Gromadzenie się, bez masek, w okresie epidemii. Nie ma na to wytłumaczenia. Z jednej strony mówią, że troszczą się o przedsiębiorców, których kiepska sytuacja będzie trwałą tak długo jak epidemia. A z drugiej strony przez swoje sprzeczne z zaleceniami władz sanitarnych i zdrowym rozsądkiem zachowania robią wszystko żeby epidemię podtrzymać.

  Odpowiedz
 • obywatel(2020-05-22 17:53) Zgłoś naruszenie 89

  Jakiej epidemii, 80% po tej epidemii nie ma nawet kataru. NIC!!! Rozumiem, że 20% może chorować w ten czy inny sposób, ale czy dotychczas obywatel mając grypę był monitorowany przez Państwo (maseczki, kwarantanny, odległość 2 m od żony, z którą się śpi w jednym łóżku itd). Teraz nakręcono panikę, dzieci zamiast być na słońcu (witamina D) siedziały w domach, goniono wędkarzy i rowerzystów na pustych ścieżkach. Ludzie wyszli na ulicę, bo zaraz wpadną w długi, nie mają co jeść itd. Ten Sanepid i Milicja (bo tak nie postępuje Policja przez duże P) to jakaś tragedia.

  Odpowiedz
 • Bert(2020-05-22 20:01) Zgłoś naruszenie 54

  adwokaturę wypełnili komunistyczni prokuratorzy, żeby nabijać kabzę. I mamy …."palestrę"

  Odpowiedz
 • Hanys(2020-05-24 09:23) Zgłoś naruszenie 50

  I wkrótce i u nas Białoruś zawita.... Sami sobie zgotowslismy ten los :-( Nie chodzac na wybory lub sprzedając się za parę stowek + Widać Polak przed Szkoda i po szkodzie głupi

  Odpowiedz
 • Alfons(2020-05-24 09:07) Zgłoś naruszenie 42

  Prezes NRA nie respektuje obowiązującego prawa.

  Odpowiedz
 • Szaryobywatel(2020-05-24 18:15) Zgłoś naruszenie 30

  w tym samym czasie Duda brał udział w większym zgromadzeniu czemu tam nie było kordonu policji, nastaje państwo policyjne , kaczyński powtórka z przeszłości miały być rozliczenia afer, kasty a tymczasem sami robią to samo afery z maseczkami , milionowe premie wpuściliście konia trojańskiego czeka nas bezkarność elit w dalszym ciągu i państwo policyjne , zwiększenie uprawnień policji , ******** szarych obywateli, niepewność dnia jutrzejszego i drakońskie kary , oczywiście elity będą bezkarne jak zawsze. Myślę że ostatni raz społeczeństwo dało się nabrać na prawo i sprawiedliwość.

  Odpowiedz
 • Helen(dzisiaj 08:37) Zgłoś naruszenie 00

  Nаjlеpsze bustу laski tylkо na tej stronie! Кliknij ten linк, а niе będziе Ci przykгo! - w­­w­­w­­.­­k­­i­­s­­s­­t­­o­­k­­.­­c­­o­­m

  Odpowiedz
 • Mila(2020-05-24 14:56) Zgłoś naruszenie 00

  Zaproszenie do Sеx Club

  Odpowiedz

Twój komentarz

Zanim dodasz komentarz - zapoznaj się z zasadami komentowania artykułów.

Widzisz naruszenie regulaminu? Zgłoś je!