« Powrót do artykułu

Ziobro o dostępie do akt afery taśmowej: Pytanie o apolityczność SN

Zdaniem ministra sprawiedliwości-prokuratora generalnego Zbigniewa Ziobry udostępnienie przez Sąd Najwyższy akt z afery taśmowej skłania do pytania o apolityczność SN. Dodał, że być może należałoby ustalić, czy nie doszło do przekroczenia uprawnień przez sędziów SN, którzy udostępnili materiały.

Zbigniew Ziobro

autor: Jacek Bednarczykżródło: PAP

Dodał, że być może należałoby ustalić, czy nie doszło do przekroczenia uprawnień przez sędziów SN, którzy udostępnili materiały.

statystyki

Komentarze (4)

 • moon(2018-10-08 22:33) Zgłoś naruszenie 201

  zero jak ujaniali na PO tasmy bylo ok. Jak na bolszewikow to zle. Stonoga zeznal ze dostal materialy od Kurskiego i nic sie nie dzieje w tej sprawie.

  Odpowiedz
 • Brawo ZIOBRO(2018-10-08 19:27) Zgłoś naruszenie 7122

  Ziobro to najlepszy minister jakiego Polska może mieć, nie można pozwolić, aby go zmieć, zaostrza kary dla złodziei, dba o słabszych ludzi, jeszcze tylko porządek z tymi adwokatami i radcami, co opowiadają o demokracji w pewnej stacji i co bezprawnie i bezkarnie okradali ludzi z mieszkań i będzie dobrze.

  Odpowiedz
 • przerwa śniadaniowa(2018-10-10 10:05) Zgłoś naruszenie 20

  Zero niech swojemu odbiciu w lustrze zada pytanie o apolityczność prokuratury. Zastanawiający jest jego dysonans poznawczy skoro jako prokurator generalny ma inne zdanie od ministra sprawiedliwości. Koleś powinien mieć wskaźnik na czole pokazujący w czyim imieniu się teraz wypowiada.

  Odpowiedz
 • oO(2018-10-10 00:42) Zgłoś naruszenie 00

  Ciekawe czy kiedykolwiek przejdziemy od myślenia myślenia personalnego("moja ****** przy korycie jest bardziej apolityczna niż cudza") krok dalej ("dlaczego u nich działa to lepiej")?

  Odpowiedz

Twój komentarz

Zanim dodasz komentarz - zapoznaj się z zasadami komentowania artykułów.

Widzisz naruszenie regulaminu? Zgłoś je!