« Powrót do artykułu

Romowie wygrywają przed ETPC. Węgry nieskutecznie chronią przed przestępstwami z nienawiści

Państwa są zobowiązane podejmować działania, które zapewniają ochronę obywateli przez aktami przemocy zarówno fizycznej jak i werbalnej. Niewywiązanie się z tego zadania jest naruszeniem prawa do poszanowania życia prywatnego wynikającego z art. 8 Konwencji o Ochronie Praw Człowieka i Podstawowych Wolności – wynika z orzeczenia Europejskiego Trybunału Praw Człowieka.

Jobbik

żródło: ShutterStock

Partia Jobbik

Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy INFOR Biznes. Kup licencję
statystyki

Komentarze (2)

  • zachód zgnił(2017-01-27 05:19) Zgłoś naruszenie 00

    Z tą swoją chorą poprawnością polityczną europejczycy zachodni stali się wykastrowaną bezwolną masą, niezdolną bronić siebie, swoich rodzin i własnej kultury, Mało tego, oni nawet nie zauważyli, że ISIS wygrywa z nimi wojnę hybrydową. Bo czym innym jest zasiedlenie terenu innego kraju swoją ludnością. Za dwa pokolenia, przy wypracowanym przez białych europejczyków socjalu, muzułmanie przejmą ich kraje, a z nich zrobią niewolników. Stracą eurpejską tożsamość i cały dorobek eurpejskiej kultury. Teraz nawet samo pozbywają się resztek wolności - takich jak wolność słowa. W tym eurodzadostwie jest ogrzej niż w ZSRR.

    Pokaż odpowiedzi (1)Odpowiedz

Twój komentarz

Zanim dodasz komentarz - zapoznaj się z zasadami komentowania artykułów.

Widzisz naruszenie regulaminu? Zgłoś je!