David F. Dixon posiada ponad 25-letnie doświadczenie w zakresie doradztwa regionalnym funduszom nieruchomości, inwestorom instytucjonalnym oraz instytucjom finansowym w obszarze transakcji na rynku nieruchomości, a także bankom inwestycyjnym oraz funduszom private equity w kontekście transakcji fuzji i przejęć w Europie.

Przez pięć lat, David Dixon był szefem zespołu Corporate Finance w warszawskim biurze Norton Rose. Wcześniej, przez okres 11 lat, był partnerem w warszawskim biurze kancelarii Chadbourne and Parke (poprzednio Altheimer & Gray). W ostatnim czasie zajmował stanowisko radcy prawnego (general counsel) na Europę, Bliski Wschód oraz Afrykę w Solera Holdings, wiodącym międzynarodowym dostawcy oprogramowania dla zarządzania ryzykiem i aktywami oraz usług na rzecz sektora motoryzacyjnego i nieruchomości.

W ubiegłym tygodniu do europejskiego zespołu prawa nieruchomości Dentons dołączyło sześciu wiodących partnerów prawa nieruchomości - pięciu z kancelarii Irwin Mitchell (Rob Thompson, Rupert Dowdell, Lewis Myers, Simon Tweedle and Jayne Schnider) oraz Jonathan Cantor, poprzednio w Nabarro.

PS