Wiceszef MS o blokowaniu narodowców na Facebooku: W Polsce nie ma zgody na cenzurę

02.11.2016, 10:06; Aktualizacja: 02.11.2016, 10:34
Facebook, internet

Działacze ruchów narodowych informowali m.in. na Twitterze, że w ostatnich dniach z Facebooka zniknęły profile m.in. z Marszu Niepodległości, Ruchu Narodowego, Obozu Narodowo-Radykalnego i Młodzieży Wszechpolskiej.źródło: ShutterStock

W Polsce nie ma zgody na cenzurę; będziemy analizować pod kątem prawnym, co możemy zrobić ws. blokowania na Facebooku profili związanych z ruchami narodowymi - zapowiedział w środę wiceminister sprawiedliwości Patryk Jaki. To woła o pomstę do nieba - uważa.

wróć do artykułu

Redakcja gazetaprawna.pl
Źródło:PAP
Polub Gazetaprawna.pl

Polecane

Reklama

Komentarze (10)

  • ab17pl(2016-11-02 12:51) Zgłoś naruszenie 53

    Możecie im naskoczyć - firma która ma poparcie najwyższych autorytetów "narodu wybranego " nawet w takiej sytuacji gdy kradła patent na "facebooka" zarejestrowany w urzędzie patentowym w USA nie ugnie się przed polskim prawem - można co najwyżej wyłączyć dostęp do facebooka z Polski - blokując jego DN-esy.

    Odpowiedz
  • mam ten kraj w tyle(2016-11-02 14:38) Zgłoś naruszenie 42

    Powiem krótko, trzeba być idiotą żeby mieć konto na Facebooku

    Pokaż odpowiedzi (1)Odpowiedz
  • thadde(2016-11-02 13:10) Zgłoś naruszenie 32

    Nie ma wolności dla wrogów wolności, tylko tyle i aż tyle.

    Odpowiedz
  • rhym(2016-11-02 13:17) Zgłoś naruszenie 21

    "W Polsce nie ma zgody na cenzurę" błaźnijcie się dalej komisarzu jaki :) Cukiergóra może sobie robić na SWOIM portalu co chce, a jedyne co możecie mu zrobić to....ocenzurować :)

    Odpowiedz
  • kajf(2016-11-02 14:52) Zgłoś naruszenie 13

    Facebook ma rację. Nazioli trzeba blokować.

    Pokaż odpowiedzi (1)Odpowiedz
  • John Snow(2016-11-02 14:42) Zgłoś naruszenie 11

    Ministrze Jaki - kto bronił drukarza wzbraniającego się przed nieprawomyślnymi jego zdaniem ulotkami LGBT? To wyobraź Pan sobie, że FB to taki właśnie drukarz ;)

    Odpowiedz
  • Dominika(2016-11-24 22:47) Zgłoś naruszenie 10

    Ministrze Jaki - kto bronił drukarza wzbraniającego się przed nieprawomyślnymi jego zdaniem ulotkami LGBT? Uważam, że nazioli powinno się blokować i nawołujących do nienawiści na tle rasowym również!!!

    Odpowiedz
  • sawer(2016-11-02 15:28) Zgłoś naruszenie 02

    Co na to RPO pan Bodnar? Ja wiem. Głowa w piasek i PO sprawie. Co innego gdyby cenzurowali PO czy Nowoczesną lub lewicę.

    Odpowiedz