Fundacja Batorego o niekonstytucyjności nowelizacji: Czy czeka nas kolejny pat w TK?

01.03.2016, 14:40
Trybunał Konstytucyjny

Trybunał Konstytucyjnyźródło: Materiały Prasowe

"Ponieważ istnieje prawdopodobieństwo, że nowelizacja zostanie uznana za niekonstytucyjną, ewentualny wyrok stwierdzający jej niekonstytucyjność nie może być na niej oparty. Gdyby tak było, dochodziłoby do konstytucyjnej sprzeczności; wyrok stwierdzający niekonstytucyjność byłby wydany na podstawie niekonstytucyjnych przepisów, a tym samym byłby wadliwy" - wskazano w opinii Fundacji podpisanej przez prof. UW Marcina Matczaka, zamieszczonej na stronie TK.

wróć do artykułu

Redakcja gazetaprawna.pl
Źródło:PAP

Polecane

Reklama

Komentarze (2)

  • Adam(2016-03-02 01:38) Zgłoś naruszenie 20

    Drodzy panstwo powiedzmy sobie szczerze to nie jest zadna fundacja Batorego! To jest Fundacja George Sorosa,ktory oczywiscie jest znanym finansjerem, czy jak niektorzy mowia banksterem lub " filantropem" Ukrywanie sie pod szyldem Batorego - to taki plytki chwyt dla zmylenia przeciwnika. Dla ludzi , ktorzy przejzeli na oczy - wszelkie opinie tejze organizacji zawsze beda malo wiarygodne ze wzgledu na osobe ,ktora ja "sponsoruje. Pozdrawiam.

    Odpowiedz
  • tukan(2016-03-06 20:26) Zgłoś naruszenie 00

    Fundacja Batorego ma prawo oceniać POLSKI sejm ? to są jakieś kpiny . Fundacja opłacana przez Sorosa musi być kontrolowana , bo pieniądze idą na obalenie legalnie wybranych POLSKICH władz .

    Odpowiedz

Twój komentarz

Zanim dodasz komentarz - zapoznaj się z zasadami komentowania artykułów.

Widzisz naruszenie regulaminu? Zgłoś je!

Galerie

Polecane