Od 10 lat specjalizuje się w zamówieniach publicznych i konsekwentnie poszerza swoją wiedzę w tym zakresie. Pierwsze kroki stawiała w Departamencie Kontroli Urzędu Zamówień Publicznych, następnie blisko trzy lata pracowała w jednej z większych ogólnopolskich kancelarii prawnych. Od 2009 r. związana jest z Kancelarią Prawną Pieróg & Partnerzy, gdzie obecnie zajmuje stanowisko partnera zarządzającego. Uchodzi za znakomitego menedżera. Pod jej rządami zespół znacznie się zwiększył i z powodzeniem konkuruje z teoretycznie silniejszymi graczami na rynku, a sama kancelaria została wyróżniona w tegorocznej edycji Chambers Europe 2015 jako jeden z najlepszych zespołów specjalistów w dziedzinie zamówień publicznych w Polsce. Była też współautorką koncepcji rebrandingu kancelarii, która teraz może się pochwalić nowoczesnym wizerunkiem.

W pracy prezentuje elastyczne podejście do zamówień publicznych. Stara się swoim klientom pokazać, że prawo zamówień publicznych może być nie przeszkodą, lecz narzędziem do uzyskiwania ich biznesowych celów.

Przy obsłudze dużych projektów nie boi się współpracować z innymi kancelariami, wierząc, że taka współpraca przynosi wymierne korzyści wszystkim zainteresowanym stronom z klientem na czele.

Jest absolwentką Wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu im. Marii Curie-Skłodowskiej w Lublinie. Obecnie sama wykłada na studiach podyplomowych z dziedziny zamówień publicznych w Szkole Głównej Gospodarstwa Wiejskiego w Warszawie.