statystyki

700 nowych radców w Warszawie

17.06.2015, 10:01; Aktualizacja: 17.06.2015, 10:05
Ślubowanie w OIRP w Warszawie

Ślubowanie w OIRP w Warszawieźródło: Materiały Prasowe

Ponad siedmiuset radców prawnych, którzy w tym roku pomyślnie zdali egzamin zawodowy, przystąpiło w poniedziałek, 15 czerwca do uroczystego ślubowania w Okręgowej Izbie Radców Prawnych w Warszawie. O skali wydarzenia świadczy fakt, że jest to 30. proc. wszystkich nowych radców prawnych w Polsce.

Dziekan OIRP w Warszawie w swoim wystąpieniu powiedział: - Chcę wam powiedzieć, że będziecie wykonywali naprawdę piękny zawód. Zawód, który jak żaden inny pozwala doświadczyć prawdziwych tryumfów. Pomagamy ludziom, pomagamy przedsiębiorcom. Kształtujemy nie tylko oblicze wymiaru sprawiedliwości, ale również gospodarki, biznesu i relacji międzyludzkich. Mamy unikalny wpływ na otaczającą nas rzeczywistość. Jest to przy tym zawód ciekawy, pełen wyzwań i bardzo dynamiczny. To wszystko sprawia, że wciąż warto być radcą prawnym. Dokonaliście zatem doskonałego wyboru i tego również z całego serca wam gratuluję!


Pozostało 40% tekstu

Prenumerata wydania cyfrowego

Dziennika Gazety Prawnej
7,90 zł
cena za dwa dostępy
na pierwszy miesiąc,
kolejny miesiąc tylko 79 zł
Oferta autoodnawialna
KUPUJĘ
Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy INFOR Biznes. Kup licencję

Polecane

Reklama

Twój komentarz

Zanim dodasz komentarz - zapoznaj się z zasadami komentowania artykułów.

Widzisz naruszenie regulaminu? Zgłoś je!

Galerie

Polecane