Katarzyna Bilewska

Katarzyna Bilewska

źródło: Materiały Prasowe

Katarzyna Bilewska kieruje zespołem sporów korporacyjnych w warszawskim biurze kancelarii Dentons. Posiada czternastoletnie doświadczenie zawodowe. Jako ekspert w dziedzinie prawa cywilnego i handlowego doradza bankom, funduszom inwestycyjnym i inwestorom w sporach na etapie przedsądowym oraz reprezentuje ich w postępowaniach sądowych.

Elżbieta Lis

Elżbieta Lis

źródło: Materiały Prasowe

Elżbieta Lis jest członkiem zespołu prawa nieruchomości oraz szefem zespołu ds. obsługi klientów hiszpańskojęzycznych w warszawskim biurze Dentons. W swoim piętnastoletnim doświadczeniu zawodowym wyspecjalizowała się w wielkich transakcjach nieruchomościowych oraz hotelarskich, w tym joint venture oraz sprzedaży największych centrów handlowych w regionie.

Ewa Rutkowska-Subocz

Ewa Rutkowska-Subocz

źródło: Materiały Prasowe

Ewa Rutkowska-Subocz kieruje praktyką ochrony środowiska i zasobów naturalnych. W swojej osiemnastoletniej praktyce wyspecjalizowała się w doradztwie firmom krajowym i zagranicznym we wszelkich aspektach prowadzenia działalności, związanych z ochroną środowiska oraz w geologicznych i górniczych aspektach poszukiwania i wydobywania zasobów naturalnych.