statystyki

Awanse prawników w warszawskim biurze kancelarii CMS

07.11.2014, 10:25; Aktualizacja: 07.11.2014, 10:34
Praca

Pracaźródło: ShutterStock

1 listopada 2014 r. do grona of counsels w kancelarii CMS dołączyli Piotr Ciołkowski, Iga Lis oraz Marek Oleksyn.

Radca prawny Piotr Ciołkowski specjalizuje się w doradztwie związanym z kwestiami regulacyjnymi dla sektora energetycznego, w tym w zakresie koncesji, taryf, przyłączenia do sieci, strukturyzowania działalności i sporów sądowych, zarówno w obszarze rynku gazu jak i energetyki. Ponadto świadczy pomoc prawną w związku z obrotem energią, gazem, ropą naftową i świadectwami pochodzenia. Z CMS związany jest od 2004 roku.

Adwokat Iga Lis specjalizuje się w doradztwie przy projektach infrastrukturalnych, zarówno w sektorze energetycznym, jak i hutniczym oraz petrochemicznym, poczynając od doradztwa w odniesieniu do strukturyzacji projektu, poprzez kwestie związane z realizacją projektu, a także jego użytkowaniem. Posiada duże doświadczenie w obsłudze prawnej bieżącej działalności przedsiębiorstw sektora energetycznego, w tym w szczególności w kwestiach związanych z bieżącymi problemami regulacyjnymi. Specjalizuje się w przygotowywaniu i negocjowaniu skomplikowanych kontraktów długoterminowych. Doradza również przy projektach budowy farm wiatrowych. Z CMS związana od 2007 r.

Radca prawny Marek Oleksyn specjalizuje się w prawie własności intelektualnej, w tym w sprawach dotyczących ochrony znaków towarowych, patentów, wzorów i praw autorskich, a także przeciwdziałania nieuczciwej konkurencji. Doświadczenie Marka obejmuje reprezentowanie klientów w postępowaniach sądowych związanych z ochroną własności intelektualnej, postępowaniach spornych przed Urzędem Patentowym oraz w postępowaniach arbitrażowych. Doradza również przy transakcjach dotyczących własności intelektualnej. Dołączył do CMS w 2014 r.


Pozostało 30% tekstu

Prenumerata wydania cyfrowego

Dziennika Gazety Prawnej
9,80 zł
cena za dwa dostępy
na pierwszy miesiąc,
kolejny miesiąc tylko 79 zł
Oferta autoodnawialna
KUPUJĘ
Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy INFOR Biznes. Kup licencję

Polecane

Reklama

Twój komentarz

Zanim dodasz komentarz - zapoznaj się z zasadami komentowania artykułów.

Widzisz naruszenie regulaminu? Zgłoś je!

Galerie

Polecane