Wspólnik zarządzający kancelarii, uznany specjalista w zakresie prawa ubezpieczeń gospodarczych. Z ubezpieczeniami związany od 2000 r., początkowo jako agent ubezpieczeniowy, a następnie członek Zespołu Obsługi Klientów Strategicznych PZU SA.

W swojej karierze piastował także m.in. stanowisko dyrektora Biura Prawnego w Grupie Concordia. Od 2008 r. świadczy usługi w ramach kancelarii. Obsługuje podmioty z szeroko pojętej branży ubezpieczeniowej i rynku finansowego, przede wszystkim w zakresie prowadzenia spraw sądowych oraz bieżącego doradztwa i strategii prawnej.

Jest autorem licznych publikacji z zakresu prawa ubezpieczeń gospodarczych, w tym komentarzy i artykułów w czasopismach naukowych. Prowadzi wykłady i szkolenia z zakresu prawa ubezpieczeń gospodarczych.

Może poszczycić się wyróżnieniem w międzynarodowym rankingu prawników „The Chambers Guides 2013”.

Ma opinię doskonałego mówcy, lidera i inspiratora, a jednocześnie osoby o ciepłym usposobieniu. Nie boi się wyzwań, podejmując się spraw trudnych, także o charakterze precedensowym. Stale współpracuje z Insurance Meeting Point (IMP sp. z o.o.), gdzie dał się poznać jako rewelacyjny szkoleniowiec. Kładzie nacisk na praktyczne aspekty prawa, uznając prymat law in action nad law in books. Pokazuje, że prawo potrafi być pasjonujące, a prawnik potrafi przemówić ludzkim głosem.

Ukończył z wyróżnieniem studia prawnicze na Wydziale Prawa i Administracji Uniwersytetu im. Adama Mickiewicza w Poznaniu. Społecznie wspiera działalność Fundacji „Szczęśliwe Rozwiązanie”, świadcząc bezpłatnie pomoc prawną na rzecz podopiecznych organizacji.