Partner w kancelarii Kochański Zięba Rapala i Partnerzy nowym rektorem WSAP w Białymstoku

16.09.2014, 13:28; Aktualizacja: 16.09.2014, 13:44
Andrzej Malec

Andrzej Malecźródło: Materiały Prasowe

5 września 2014 r. dr Andrzej Malec objął stanowisko rektora Wyższej Szkoły Administracji Publicznej im. Stanisława Staszica w Białymstoku. Zadaniem nowego rektora będzie restrukturyzacja uczelni tj. dostosowanie jej do nowych wyzwań rynkowych oraz wzmocnienie profilu biznesowego.

Dr Andrzej Malec jest doradcą podatkowym i certyfikowanym księgowym, odpowiedzialnym za praktykę Law & Economics w Kancelarii Kochański Zięba Rapala i Partnerzy. Jest także ekspertem Business Centre Club ds. podatków i niestandardowych problemów prawnych. Rozwiązuje niestandardowe problemy z pogranicza prawa i ekonomii. Doradza m.in. w transakcjach fuzji i przejęć oraz w sprawach związanych z restrukturyzacją przedsiębiorstw, wyborem efektywnej podatkowo struktury prowadzenia działalności, inwestowania i przeprowadzania transakcji. W ciągu kilku ostatnich lat doradzał inwestorom amerykańskim w jednym z największych sporów z zakresu arbitrażu inwestycyjnego z Rzeczpospolitą Polską.


Pozostało 30% tekstu

Prenumerata wydania cyfrowego

Dziennika Gazety Prawnej
7,90 zł
cena za dwa dostępy
na pierwszy miesiąc,
kolejny miesiąc tylko 79 zł
Oferta autoodnawialna
KUPUJĘ
Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy INFOR Biznes. Kup licencję

Polecane

Reklama

Twój komentarz

Zanim dodasz komentarz - zapoznaj się z zasadami komentowania artykułów.

Widzisz naruszenie regulaminu? Zgłoś je!

Galerie

Polecane