Cezary Grabarczyk nowym ministrem sprawiedliwości?

12.09.2014, 07:59; Aktualizacja: 12.09.2014, 08:06
Cezary Grabarczyk

Cezary Grabarczyk. Fot. PAP/Tomasz Gzellźródło: PAP
autor zdjęcia: Tomasz Gzell

Czy dawne marzenia Cezarego Grabaczyka z PO się spełnią? Według medialnych spekulacji, ma on objąć w nowym rządzie tekę ministra sprawiedliwości.

wróć do artykułu

Redakcja gazetaprawna.pl
Źródło:IAR
Polub Gazetaprawna.pl

Polecane

Reklama

Komentarze (15)

  • yyy(2014-09-12 08:55) Zgłoś naruszenie 00

    Facio odchodzący w atmosferze skandalu z resortu infrastruktury jest odkurzany z myślą że Polacy to idioci i zapomnieli o skandalach Grabarczyka.Jest to plucie w twarz obywatelom i pokazanie gdzie władza ma ludzi.

    Odpowiedz
  • dsf(2014-09-12 08:57) Zgłoś naruszenie 00

    Hurra
    To bardzo dobra wiadomość. Z pewnością wprowadzi szereg reform, zmieni w kilkudziesięciu miejscach wszystkie procedury sądowe, poznosi/połączy małe/duże sądy, co w konsekwencji doprowadzi do wzrostu szybkości postępowań o kolejną 1/3 (to już razem będzie 2/3, a więc jego następca doprowadzi do sytuacji, w której sprawy będą załatwiane od ręki).

    Odpowiedz
  • wjw(2014-09-12 09:27) Zgłoś naruszenie 00

    Karuzela stołków całkiem jak w PRL.

    Odpowiedz
  • czytelnik(2014-09-12 09:57) Zgłoś naruszenie 00

    tak, tak karuzela się kręci, nakręcił w resorcie infrastruktury, w nagrodę guru dał mu etat wicemarszałka, a teraz ?, czy w 38 milionowym państwie nie można wybrać mądrych ludzi, tylko karierowiczów dbających o swoją kieszeń, jak tak dalej będzie to tylko dobrobyt w Polsce będą widziały tendencyjne media

    Odpowiedz
  • Tadeusz(2014-09-12 10:01) Zgłoś naruszenie 00

    Jeżeli Cezary Grabaczyk min.Sprawiedliwości to Prokuratorem Generalnym Pan Grzegorz Schetyna albo marszałkiem Sejmu jak Pan Miler odrzuci tą propozycję...

    Odpowiedz
  • do 2(2014-09-12 11:11) Zgłoś naruszenie 00

    problem w tym, z eon jest geodetą. A łaczyc sądy już chciał jeden z was, toście go wyrzucili

    Odpowiedz
  • balwierz(2014-09-12 11:47) Zgłoś naruszenie 00

    Super Partia KOLESI , do stanowisk są przydzielani najwierniejsi skandaliści z PO !!!. Brakuje tylko Rycha , Zbycha i innych !!!.

    Odpowiedz
  • popak(2014-09-12 15:14) Zgłoś naruszenie 00

    Ten laluś skandalista i oszust za wszystkie swoje przekręty powinien już dawno gnić w celi z pe ...

    Odpowiedz
  • PARAGRAF 22(2014-09-13 00:33) Zgłoś naruszenie 00

    Przy okazji nowej karuzeli ten laluś Grabarczyk powinien stracić wszystkie funkcje.
    Facet nadaje się co najwyżej na portiera ...w drzwiach sejmowych. Tylko niech sie przy wykonywaniu swych
    obowiązków w ogóle nie odzywa, skoro ma tak poważne, jak widac, problemy z kleceniem zdań.

    Odpowiedz
  • gość(2014-09-13 09:45) Zgłoś naruszenie 00

    kiedyś śpiewano "róbta swoje" jak ulał do PO, nie przejmują się niczym oprócz trzymania się stołków i robią swoje

    Odpowiedz
  • FK_(2014-09-13 10:09) Zgłoś naruszenie 00

    dajcie mi czlowieka, znajdziemy mu stoleczek - przyklad zepsucia idzie z gory...

    Odpowiedz
  • zaborek(2014-09-13 10:20) Zgłoś naruszenie 00

    Cie choroba... Ten pan ma wyjatkowy talent do rozlozenia wszystkiego co mu trafia w jego rece...

    Odpowiedz
  • Wasyl(2014-09-13 11:22) Zgłoś naruszenie 00

    Co by tu jeszcze ***********

    Odpowiedz
  • at4(2014-09-13 21:04) Zgłoś naruszenie 00

    a myślałem, że po Gowinie gorzej być już nie może

    Odpowiedz
  • jorry123(2014-09-14 08:43) Zgłoś naruszenie 00

    no to teraz go rzucą na odcinek sprawiedliwości, rozłożył już budowę autostrad, teraz pora, aby rozłożył sądy, wiadomo "fachowiec" i na wszystkim się zna, ale co tam PARTIA wie lepiej gdzie i kto się nadaje o ile nie potrafi, aby móc skutecznie s...yć.

    Odpowiedz